• Stadion Maksimir
    Kae s travnjakom, kad se mijenja?
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Gorica je bila sramotna utakmica po svemu i iz nje su izvučene pouke - Lokomotiva nije bila ni približno takva utakmica: voljni moment nije bio problem, imali smo dosta nesreće, trener je (po mišljenju mnogih, pa i mene) nedovoljno rotirao... ova utakmica postat će problem ako se ovo ponovi i ako se iz nje ne izvuče pouka.Bosskovitz

    Sve rečeno, a i za nesreću si u pravu, od stative Bennacera kojom smo odmah mogli izjednačit do tragikomične greške prije svega golmana koja je Lokomotivu iz ničega dovela do penala za 2:0.
  • HNL - 9. kolo - Lokomotiva vs. Dinamo Zagreb - 05.10.2025. - 18:45, Stadion Maksimir, Zagreb
    Ljudi su unatoč lošem vremenu šokirani posjetom zato jer su sad navikli na 10k posjetu, ali s godišnjacima kojih ima 5500.

    Kao što vidimo dobar dio godišnjaka nije ni pomislio kupit ulaznicu za Lokomotivu.

    Očekivana posjeta uz ovakvo vrijeme, slično bi bilo i da se igralo u Kranjči.
  • HNL - 9. kolo - Lokomotiva vs. Dinamo Zagreb - 05.10.2025. - 18:45, Stadion Maksimir, Zagreb
    koliko magaraca ima u ZagrebuCrusades

    Nije tajna da 95% nas ima kolegu/e u Zagrebu koji navijaju za Hajdug, to je činjenica.
  • HNL - 9. kolo - Lokomotiva vs. Dinamo Zagreb - 05.10.2025. - 18:45, Stadion Maksimir, Zagreb
    Daj molim te ovo obrazloži
    Kiše nije bilo i znali smo da kiša nece padati za vrijeme tekme..
    Dinamosaur

    Cca 2500 ljudi na sjeveru, oko polovice ispunjeno, +/-.
    Za mene je to ok kako je vrijeme izgledalo.

    Gledajući ukupnu posjetu skroz očekivana.
    Kiša je padala skoro do početka tekme, kako gdje po Zagrebu je lagano prestajala nekih sat vremena prije početka.

    Vrijeme je bilo katastrofa, hladno 10°.
    Ko normalan bi po tom vremenu išao kupit ulaznicu za nekakvu Lokomotivu?
    Zamisli daš 20 eura da sjediš na mokroj i hladnoj stolici na zapadu Maksimira ili stojiš na hladnoći i vjetru.
    To je samo za luđake, a takvih nema puno.

    Kad se u obzir uzme vrijeme, nepostojanje krova (osim malo pod sjeverom) posjeta je dobra.
  • Dinamo - simboli kluba (grb...)
    Zastavica dinama koju mijenjaju kapetani prije početka utakmice 1953.
    3PpdVZm.png
    Nigdje zvijezdice, 1953.
    pulp-fiction-john-travolta.gif
  • HNL - 9. kolo - Lokomotiva vs. Dinamo Zagreb - 05.10.2025. - 18:45, Stadion Maksimir, Zagreb
    Posjeta jučer je bila vrlo dobra i ozbiljan sam kad to kažem.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    @Kumerle daj nam otvori temu za Osijek.
  • Tribine
    u celjuHectorharatti

    Legia također gostuje u Celju isti dan kad nama dolazi Celta.

    @agramZ jesu li Rapidovi rasprodali sve ponuđeno za Poznan?
    Bilo ih je ovako od oka možda 700 u Poznanu, isto kao i Delija.

    Početkom ove godine Widzew je gostovao u Poznanu i bilo ih je 2 tisuće, a stane i nešto sitno više gostiju (5%), znači cigani i Rapidovi samo su po trećinu ispunili.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Sve osim niza pobjeda do Lillea za mene bi bilo razočaranje.

    Kakva Celta, kakva Pula, kakvi bakrači.

    Od Stojkovića, Filipovića, Bennacera pa i RPG-a očekujem jako puno u tom periodu.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    mislim da nije. gledao sam jučer na snimci kad sam došao doma i iz jednog kuta se čini da je jer je lopta poskočila, ali iz drugog se vidi da je prošla pokraj njegaSajla

    Da, ponovno sam pogledao i nema jasnog dokaza da je broj 30 dirao tu loptu.

    Što se tiče Nevistićeve ruke, poništenog gola Lokomotive i sviranog penala mislim da su to sve bile ispravne odluke VAR sudaca.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Mislim da je gol Lokomotive za 1:0 bio iz zaleđa.
    Moguće da sam u krivu, ali čini mi se da je rame bliže golu od stajne noge Gode.
    Još je i broj 30 dirao upućenu loptu prije nego je došla do napadača s brojem 15, ako se i to gleda to je onda bilo debelo zaleđe.
    Ali "vjerovat ćemo VAR sobi", ako se ne javi VARcheck po ovom pitanju.
    ZiWYQaf.jpeg

    Odmah nakon toga pogodili smo stativu, a penal je ničim izazvana katastrofalna greška naših koja se nije smjela dogodit.

    Vrlo glup poraz.

    sada je već poprilično jasno da momčad zapravo bolje igra protiv težih protivnika, a da lošije reagira kada se protivnik brani.db-izbjeglica

    Dakle treba nam 10-ka na terenu protiv takvih, a ne uporno tri "zadnja vezna".

    Nisam ni znao da je Galešić trebao biti u prvih 11 umjesto KTC-a, ali se razbolio, šteta.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Bjelica u prvom mandatu je u ovo doba imao X na Poljudu, protiv Rijeke doma i Rudes doma, znaci 2 boda vise nego sad. Ne znam kojom logikom ocekujes da smo Invincibles nakon najgore sezone u 20 godina.jakov1

    Ok, Bjelica je imao 21/27, ali bez ijednog poraza.
    Protiv Rudeša je krenuo s rezervama, dok mi gubimo s udarnom ekipom u Maksimiru od Gorice i Lokomotive, a istovremeno neki igrači su prilike dobivali na kapaljku.

    Isto tako možemo reći da Bjelica tada nije dobio tako zvučna pojačanja poput Bennacera i svih ostalih koje imamo.

    Kova ima pobjede 0:2 na najtežim hnl gostovanjima, odlični smo u Europi 6/6 bodova, ali ova dva poraza u Maksimiru protiv jeftinih malih ekipa svakako zaslužuju kritiku.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    mislim da nitko nije očekivao 27/27Niko1986

    Nakon pobjeda u Osijeku i Rijeci u prva tri kola očekivali smo barem 6/6 prije derbija jer smo bili lišeni obveza Europe.

    Kiks u Varaždinu pa poraz od Gorice su bodovno dokazali da imamo problema, a Lokomotiva samo potvrdila.

    Da mi je netko prije sezone ponudio 19 od 27 bodova sterao bih ga u qrac.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Na zadnja dva gostovanja Hajdug je u obje tekme imao IGRAČA VIŠE već od sredine 1.poluvremena i svejedno je uz puno muke jedva pobijedio četvrtoligaša u kupu (uspjeli primit gol za 1:2) i posljednji Vukovar golom za 0:1 tek pred kraj utakmice.

    Iduće tekme su im redom gostovanja kod Istre, Gorice, Cibalije (kup) i Slavena.
    Većina njih su puno iskusnije momčadi od Vukovara.

    Inače Cibalia je u kupu nedavno pobijedila baš u Vukovaru.

    S jednakim brojem igrača na terenu GUBI se baš i ne piše dobro na sljedećim gostovanjima (doduše vjerojatno im se vraća Livaja koji je propustio Vukovar).