ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Transferi - rasprave
    Ok. Za šta si ti za? Novi ugovor i sve na hoxhu staviti? Prodat za 5 mil? Nešto treće? — Droljo

    Ako stvarno dobijemo ponudu od 5 milja neto (u što sumnjam), prodao bih ga. Ali nisam naivan da vjerujem kako ćemo naći za milju bolje krilo od njega. Možemo naći eventualno nekog koji će biti na razini Hoxhe kad je došao iz Slavena i nadati se da će se u godinu dana uklopiti u ekipu i doprinositi koliko i Hoxha danas. Nije mi niti loša opcija da se pokrijemo iz unutarnjih rezervi, uz Vidovića da forsiramo malog Horvata.
  • Transferi - rasprave
    Ovo je vrh nogometnog menadžmenta, kak se nitko toga nije prije sjetio. Naći ćemo dudeke koji će nam iskeširati 5 milja za Hoxhu, a mi ćemo onda za 5 puta manje para dovesti duplo bolje mlađe krilo koje će odmah dati i doprinos u Europi.
    A i to konstantno podcjenjivanje Hoxhe je već degutantno. Ko da slušam mudrijaše sa zapada. Što god dobro Hoxha napravi, zaboravi se za dva dana.
  • Futsal Dinamo 2025./26.
    Realno, ni u prvoj Rijeka nije bila ništa lošija, puno su promašili, Piplica je čuda obranio. Danas su se usrali.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ↪rioda
    A dobro, onda ćemo dobiti za Baturinu i Sučića.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Bojkot utakmica je jedna od najlošijih odluka u povijesti grupe ako ne i najgora.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    https://www.jutarnji.hr/sportske/nogomet/hnl/klubovi/dinamo/maksimir-bez-vece-stete-nakon-oluje-dinamo-objavio-snimku-stanja-15693188

    Mogli bi tražiti milju-dvije od države.
  • Bivši Igrači & Treneri
    Ne znam koji kurac nam treba da se opet blamiramo. Naravno, ako je istina.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Isao bi na nekoga tko moze bar stati na lijevog wing backa tipa Bradarica — flexXy

    Bolje da Godu zove.
  • Trener - Mario Kovačević
    Uopće ne treba razmišljati o smjeni Kovačevića ako smo ga istrpili do sada, pogotovo ako još osvoji i kup i odradi zadnji kvartal prvenstva bez poraza. Očito je kliknuo s ekipom nakon zimske pauze, malo se oslobodio i shvatio u kako velikom klubu je.
    Uvijek će biti teletabisa kojima će smetati njegov govor, izražavanje ili koji će drkati na neke strane prodavače magle, ali realno KBK za njih.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Može se u Areni igrati.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Gledajmo to sa svjetlije strane, Beljo će biti svjež i spreman za kvalifikacije LP.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Jesam to dobro vidio Dinamov šal na ogradi iza Livijevog gola?
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Tipično latino-cigansko ponašanje Kolumbijaca i na prijateljskoj utakmici.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Kakva lopta Sučića za Musu, skoro i on zabio.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Kaže komentator na početku da je ovo sustav i pozicija koje Mariu Pašaliću najviše pašu, a lik opet neprimjetan na terenu.
Home » Mr Anderson
More Comments

Mr Anderson

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo