ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • 1.HNL - 26.kolo - Dinamo Zagreb- Šibenik - 05.03.2022. 15:00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Sofa veli 4-2-3-1

    Al budemo vidjeli, samo da Šutalo i Franjić ne dobiju žuću, a Emrelia nadam se da će biti dobar.
  • Kutak za glazbeni trenutak / glazbeni intermezzo


    Ajdee
  • 1.HNL - 26.kolo - Dinamo Zagreb- Šibenik - 05.03.2022. 15:00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    3-0 pobjeda, 2145 gledatelja.
  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    Nece se moc kupit dolje jer ce se sve u zgu prodat. — kinfa95

    Optimističan, ili si ziher da ce biti takva navala? :smile:

    Ja isto očekujem da se sve u kapitalu proda i da napunimo kavez.
  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    ↪Crusades1986
    1400 ulaznica su rekli čini mi se ide nama za derbi. Prodaja u ZG i dole da će moć kupit.
  • Transferi - rasprave
    ↪xavier
    Kovač :wink:
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    b6w7292spzhcvt07.jpeg
    Ne znam jel bilo govora
  • Dinamo Zagreb 2021./2022. - O svemu pomalo
    Dejan Lovren
    Nikola Moro
    Filip Uremović
    Tin Jedvaj
    Danijel Miškić
    Silvije Begić
    Filip Mrzljak
    Mateo Barać
    Zoran Nižić
    — marcio amoroso

    Ne znam kako drugi, al od ovih bi kad bi mogao, Moru pa i Uremovića potpisao. Begica i Baraca ne znam kakvi su, niaam ih gledao, a Jedvaja što dalje od Dinama.
  • NOSTALGIJA - Povijest, Stare Slike, Snimke & Uspomene
    j8hk2gcpk8zy87bz.jpg
    HRVATSKA- šugoslavija
  • Hrvatski nogometni kup 2021./22.
    Penal protiv Hajduka :gasp:

    Mogo bi ovaj da ne sudi više nikad kad ga Kustić opali.
  • Hrvatski nogometni kup 2021./22.
    ↪reziser
    možemo
  • Josip Šutalo
    ↪serbus
    tovar, niža ljudska rasa, ne treba ih niti spominjat niti se opterećivat. :wink:
  • Josip Šutalo
    spominjao sam Jakića za repku i poziv, sto se kasnije i ostvarilo :sweat: , bio bi red da i Josip dobije poziv prije Škorića i Pogrančića recimo.

    Sa jedva napunitih 22 godine je najbolji stoper lige. A sa svojim utakmicama i predstavama ove sezone, svakako zaslužuje poziv kao treći, četvrti stoper reprezentacije.

    Sosa, Joško, i Šutalo, budućnost obrane reprezentacije. :strong:
  • Tribine
    Milan-Inter
    28shapxdlbr6x5zh.jpg
    o8ykifxy6q4moh52.jpg
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    ↪Infinity
    ne znam koliko si upratio, ali Dodik je bio pred velikim padom, nit je imao glasače uc Bijeljinji, nit BL nakon dolaska Stanivukovića, ni Brčko, ni Trebinje, pred padom je bio, isto tako, uzdigao se malo kad je onaj visoki predstavnik vezano za genocid rekao to sto jest, pa je Mile dobio krila da se uzdigne i krene o neovisnosti RS prosipat pamet.

    Isto tako, problem stvara i "predragi" Čovkins, priča o nekoj neravnopravnosti, a gro dobrih državnih pozicija imaju upravo Hrvati. Ne treba na osnovu jednog pojedinca(Komsica) misliti da je cijeli takav narod u BiH, uz to, problem o izbornom zakonu. Problem je Čovićev što on želi da se u svim većinsko Hrvatskim općinama on može biti izabran kao predstavnik Hrvata, pa mu to i paše, jer će do smrti biti predstavnik Hrvata(osoba koja se do 96' nije krstila, i koja se u Yugici predstavljala kao Srbin). Jer očito Čović Hrvate koji nisu iz Hercegovine, dobrog djela Srednje Bosne i Posavine ne smatra Hrvatima( recimo Grvati iz TZL-e i okolice, te Sarajeva).

    Kod nas je politika jako zajebana, a ti kao i ja, stanovnici BH to znamo. :meh:
Home » Navijač Dinama
More Comments

Navijač Dinama

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo