1.HNL - 26.kolo - Dinamo Zagreb- Šibenik - 05.03.2022. 15:00h, Stadion Maksimir, Zagreb Ja bi volio vidjet:
Livi- Rile, Dilaver,Rasmus-Bulat,Baturina, Štefulj(Bočkaj), Tolić, Špikić(Moharrami) - napad Andrić i Emreli
A mislim da će od prve ić i neko od standardnih stopera, Orša, Gojak i Petković. Nužno nije loše da igraju ni Oršić ni Gojak, niti itko od stopera, problem je naravno pomenuti problemi sa žutim kartonima, a i možda ozljedu kakvu, ma da akoo će se ozljedit, to im se može desit i na treningu( naravno, ne želim nikome ozljedu, nego da svi budu 100%).