• KK Cibona
    Meni je Cibona draga zbog toga jer svojevremeno bila košarkaški pandan Dinamu i jer smo ju nekoć kao grupa pratili jer je bila simbol Zagreba, na čije smo tekme dolazili s obilježjima naše grupe i Dinama, a pritom bili dobrodošli u Draženov dom.

    Međutim, glorifikacija današnje Cibone čije vodstvo, a ni igrači, uopće ne odišu ljubavlju prema Zagrebu i Dinamu, je totalno besmislena.
    Sve ovo pišem zbog one izvorne premise koja je nekoć vrijedila, a danas izblijedila: Dinamo=Zagreb= Cibona.
  • Zvonimir Boban
    Nevjerojatno je koliko je Dinamovo proljeće uspjelo transformirati onaj pravi dinamovski, zagrebački, svojevremeno utopijski i idealistički duh koji neodoljivo asocira na 1982.g. koji budi i pretvara i one osrednje Dinamovce u zagrižene Dinamovce. Jedno mračno i opskurno vrijeme u kojem je Dinamo bio sinonim za sprdnju i druge pejorativne nenogometne aluzije koje vladalo skoro dvije dekade konačno je iza nas, i uvjeren sam, barem za naših života, neće se ponoviti. Jer, ovo što slijedi jest zalog za daleku budućnost. I ističem, neće biti bajno, bit će poraza, bolnih i bezbolnih, loših i krivih odluka, no ono što je meritorno jest da Dinamo ima publiku, da Dinamo ima Dinamovce, da Dinamo ima svoje navijače, neovisno o ikakvim rezultatima, i ono najbitnije da Dinamo pripada Dinamovcima, onima koji ga vole bez interesa!
    Kada vidim plavu baklju iz tramvaja već na Prečkom na dan male utakmice; znam da je naše vrijeme opet došlo!!!
  • dZG - Marketing & Društvene Mreže
    Predlazem trodnevni polupansion u Novom Vindolskom sa idolom sredovjecnih zena, lijepim Nevom.Pacho

    Ovo me podsjeća na one dvije sestrične z krapine koje su harale eurom 2012. da bi na koncu prihvatile poziv nekog jarana na džaba ljetovanje na Jadranu.
  • Shop & Web Shop
    Meni je žao ko psu kaj nisam svojevremeno (cca 2004-2006) piknuo one naše tamnoplave Umbro majice (polo, hoodice, zimske) s grbom i ispod njega natpisom dinamo ZAGREB.
  • Tribine
    Neću dubiozno u to, jer i ptičurine na grani znaju da nije tome mjesto na forumu, no tovari su sami sebi nanijeli nenadoknadivu štetu...i da spale pola srbije i unište svaki četnički atom u toj državi, oni su istoj toj gamadi drukali "hrvatskog brata".
    Nema se tu kaj za dodati više. To više nema veze ni s navijačima, ni s tribinama, ni s kodeksima, već s onim "šta je bilo".
  • Tribine
    Nakon smrti F. Piscitellia i abdikacije IRR-a, njihova je tribina u silaznoj putanji....
  • Ostali Sportovi
    Mislim da Connor kao fighter, nema više puno toga za pokazati.
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Nadležni, baratate li informacijom o broju članova 2016.g.?
  • Shop & Web Shop
    Ja bih isto volio kada bi šampionske majice bile malo diskretnije i decentnije, bez tih kerefeka. Izgledaju mi kao da su namijenjene isključivo dječurliji i gerija3ji....No, valjda to tak treba biti...
    Izuzev toga, klupski shop nam se eksponencijalno izdigao u odnosu na ona čuda prije 10ak i više godina