Shit of the day Pa u biti, da. Ignoriram sve te sportove koje si naveo jednako kao i vaterpolo. Ponavljam, svaka čast našima, ali da ću ih gledati - neću. Najviše zbog toga što je sport totalno neatraktivan za gledati.
A ovo s rukometom isto nije normalno svake godine neko prvenstvo, gubi se značaj svakog pojedinog prvenstva. U nogometu iduću šansu za svjetsku ili europski naslov dobiješ jednom svake 4 godine i ulozi su ogromni.
Da ne napominjem kako je ovo sjelo medijima ko budali šamar za potenciranje narativa komunjarskog, bezdušnog i zlog Zagreba i heroja domoljubnog Splita. Da, vlasti u Zg su trebale organizirati feštu, ali za par godina ko će pamtit uopće?!