• Ronaël Pierre-Gabriel #18
    Bosnir ga je prozvao na proslavi a od Pierre Gabriela ni P
  • Dinamo II (2026.-)
    dobar komentar, prosjek godina im je bio 17,6
    Ne pamtim da sam to vidio u seniorskom nogometu
  • UEFA Liga Prvaka 2025./2026.
    Vidjelo mu se na licu da promasuje
  • Ostali Sportovi
    Nevistic sa Croatom u BG-u na FNC-u...
  • Shit of the day
    A da pogledas video i vidis da je to bila ,,sala" i da je nakon toga nastavila intervjuirati? Da sigurno je zbog kompleksa odustala zbog posla koji joj je dan...

    Stavi se u njenu poziciju, kak bi regirao da si student iz zagreba koji intervjuira druge studente, da ti neko odgovori hajduk na to pitanje sigurno bi bi bio odusevljen kaj ne, rekao bi svaka cast tak treba

    Ps prvi dio vrijedi i za ostale koji slijepo vjeruju u necije postove bez ikakvog konteksta i dokaza
  • Igrači Dinama na posudbi u drugim klubovima
    Po meni Cvetko zasluzuje ako nista ozbiljno razmatranje za mjesto u rotaciji, kazem 2 sezone redovno igra 2 ligu a ove sezone za najjaci klub te lige.podravskimodrikibicPMK

    Od tada odigrao sve moguce utakmice, zabio i gol, osvojio naslov i mozda najvaznije nasao se u momcadi sezone druge lige

    Blago receno spreman za ozbiljno razmatranje, po meni bez vecih problena moze u rotaciju prve ekipe al su i posudba i B ekipa svakako opcije
    Samo da ne ode.
  • Transferi - rasprave
    Jel neko zna kakva je situacija s Morenom Zivkovicem? U startu je otisao na posudbu u Vukovar, raskinuta je jer smo imali previse igraca na posudbi, a raskinut je i ugovor i postao je igrac Vukovara uz pricu da se vraca na ljeto/zimu?
  • Shop & Web Shop
    Majice prvaci su opet u ponudi na web shopu, za one koji jos nisu vidjeli
  • 1.HNL 2026./2027.
    Mene oni iskreno van perioda oko derbija i dok je neko malo napetije stanje s bodovima apsolutno uopce ne interesiraju
    Ne znam kak se vama mnogima da stalno pratiti to crnilo i zutilo istovremeno, svako malo neke vijesti i rasprave o njima
  • Bivši Igrači & Treneri
    ukratko sve kaj je i nama mitomanski i megalomanski predstavljeno
    Lik je hodajuca prevara blago receno al neka kad su ljudi lakovjerni ko im kriv
  • Mlađe Kategorije
    Zadnja tekma na Maksimiru prije ljeta i dupla kruna plavih juniora

    Naši dečki uzeli su sve ove sezone, i prvenstvo i kup. Sad još samo ostaje da ih ispratimo kako zaslužuju, i to protiv juniora Hajduka!

    Subota, 30. svibnja
    11:00
    Stadion Maksimir
    ️ Tribina zapad dolje
    ️ Besplatan ulaz
    Samo za članove i prijatelje kluba

    ⚠️ ulaz ISKLJUČIVO uz predočenje članske iskaznice (fizičke ili u aplikaciji) i identifikacijskog dokumenta

    Nakon utakmice slijedi dodjela i juniorskim prvacima Hrvatske!

    Za sve koji ne mogu doći na Maksimir, prijenos je osiguran na Dinamo Plusu

    Dođite pozdraviti naše šampione!
  • dZG - Marketing & Društvene Mreže
    opet Goda pokrenuo ,,naguravanje" :love:

    Nevjerojatno jak lik majke mi
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    zlobnici bi rekli da oba igraju u Premi(j)er Ligi....
  • Transferi - rasprave
    http://Screenshot-20260526-175919-Facebook.jpg[/img]

    Screenshot-20260526-175927-Facebook.jpg
  • Kladionica
    Na Sofi pise da se u slucaju jednakog broja bodova gleda gol razlika a tu je Posusje daleko bolje od Sloge

    da