Comments

  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Da moram nešto bombardirati, bomabrdirao bih Novu Tv. Kad vidim onaj dođi pogodi osvoji dobijem proljev.Hnlovac

    Kaj nije Dodji, pogodi, osvoji na RTL-u?
  • ZDP - Q&A Finale sezone!
    tu i tam bi bilo oke po meni
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    dragi znas da sad znamo tvoj identitet? Ne znam jel bi ga trebao skrivati (odnosno jel se vec zna ko si) al ono sam kazem

    Edit: blago onima koji su cesto na forumu pa su vidli ono o cemu pisem, greska ispravljena
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    nakon ovog videa sam jos sigurniji da bi jug mogao/trebao postati jedna ,,djecja tribina" naravno kako kaze kolega dok god smo na Maxu

    Ja bi ga svako malo otvarao za djecu, tu postoji par modela i nisam siguran koji je najbolji, dal besplatne karte koje se preuzimaju pojedinancno, dal prek skola i klubova ili nesto trece, dal da karte budu besplatne ili jednostavno jeftinije

    Al ono kaj znam je da ima brdo klinci koji bi fakat rado otisli na Max a mislim da ni roditeljima nije mrsko ako ih djeca bas haltaju da idu, kazem posebno ako bi karte bile jeftinije (ili besplatne)

    Konkretan prijedlog- pocetkom sljedece sez ne vjerujem da cemo sam tak rasprodavat cijeli stadion u smislu da bi bilo steta da neko ko zeli na jug ostane zakinut a sigurno bude dovoljno toplo da ga otvoris i puknes djecu (i njihove starce/trenere) tamo
    Ak bude bas velki interes, daj im sektor-dva a ostalo u slobodnu prodaju

    Kaj se tice minusa, ne znam bas jel prisutan cak i kratkorocno jer recimo decki na videu nose dinamove majice, nek klinac kupi nekaj dinamovo ili za tekmu ili poslije, neki mozda i 2-3 stvari i mislim da si vec s tim pokrio ,,minus" koji opet pitanje dal u samom startu postoji s obzirom da jug (u toj nekoj teoriji) nisi otvorio samo za njih nego i za druge

    Slican potencijal postoji i za desetke tisuca ljudi koji ce na pitanje dinamo-hajduk bez pardona rec dinamo a (skoro) nikad nisu bili na tekmi al o tome neki drugi put

    Hvala na paznji i DINAMO IZNAD SVIH
  • UEFA Konferencijska Liga 2025./2026.
    Triput jaci ove sezone
  • Shit of the day
    vrhunski izvuceno i prokomentirano, svaka cast legendo
  • 1.HNL 2025./2026.
    osim Sarlije i Pukija prihvatljivo s tim da realno postoji pitanje desnog krila, Fruk ispred Bakrara? Al kazem to nekako i mogu progutat dok Pukija ispred Zajca i Sarliju ispred Škota Scotta ne mogu nikako
  • Ulaznice - aktualno
    isto (tocnije slicno jer se isto spominju klinci) sam procitao u komentarima zone dinamo na IG (znam da nije neki izvor), zadnja objava je u pitanju nek pogleda koga zanima

    Ima li u tome istine, pitanje za upucenije
  • Marko Zebić #42
    Decko je spreman biti prvotimac, nikakve B ekipe, eventualno posudba
  • Paul Tabinas #13
    Cijeli moj komentar se moze sazeti u pitanje-kaj tabinas ima a da noa mikic nema? Cisto pricajuci o kvaliteti

    A o tome ko je domaci, ko je mladji, potencijal prodaje... da ne govorim.
  • Paul Tabinas #13
    Ja ne znam kakav je bio vama prek telke al meni uzivo uzasan, prolazili su ga kad su htjeli, blok nekakvog centarsuta mu je apsolutno nepostojeci, kombinatorika uzas, dobro da je na njegovoj strani bio defenzivno odlican lisica
  • Juan Córdoba #70
    LJUDI ZIV JE!

    20260517-172511.jpg
  • Bivši Igrači & Treneri
    Cestitke Danielu Stefulju na naslovu prvaka sa Gyorom ispred inace veoma dominantnog Ferencvarosa (izgubili naslov nakon 7 sezona)

    Odigrao je 32 od 33 ligaske utakmice, ima 3 gola i 8 asistencija, definitivno nelos ucinak