2.HNL Osobno sviđa mi se ideja jakog spojenog Bjelovara koji s novim stadionom ide po prvu ligu.
Zagreb zaslužuje dva prvoligaša, ali mislim da je sve preko toga pretjerivanje i nadam se da ovo govorite u sarkastičnom tonu
Naposlijetku nadam se što jačim regionalnim klubovima; Segesti, Cibaliji, Marsoniji (također grade novi stadion), pa možda i Zadru, GOŠK-u, Junaku, našem posrnulom Šibeniku
Sve su to gradovi s uspjesima i tradicijom, koji bi trebali imati barem stabilne drugoligaše
Tramvaj liga nema smisla, nogomet bi se trebao igrati radi navijača, ne menadžera, a znamo da u metropoli postoji samo jedno nogometno ime