• Hrvatska nogometna reprezentacija
    U šta Šapit gleda :death:
  • dZG - Marketing & Društvene Mreže
    Je li primijetio itko iz marketinga da nam je na Instagramu repostan izazov od nekog influencera iz Hong Konga?

    Screenshot-20260614-232542-Instagram.jpg
  • Shop & Web Shop
    Djeca su me toliko ispizdila s ovom "pjesmom", mislim da bi službeni Dinamo na ovome hajpu mogao pobrati solidnu lovu.prefontaine

    Može objašnjenje za nas neinformirane?
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Ne znam kak vi, ali ja se ne osjećam sigurno sto neki cetnik ima moje ime i prezime povezano s adresom gdje zivim, gradom, datumom rođenja i oibom. Kao i podatke moje obitelji koja je uclanjena skupa sa mnom.
    A plus to što imaju sve podatke od ekipe sa sjevera.
    fakin

    A koja je razlika između te dark web grupe i kluba, banke, policije i ostalih državnih i privatnih firmi koje posjeduju tvoje podatke
    Svi oni su u većoj ili manjoj mjeri kompromitirani i nikad nisi siguran od curenja podataka
    Ne znam kakve posljedice očekuješ, ali ako je osoba iole informatički pismena zna se ponašati kad dobije spam mailove i pozive iz Pakistana
    Jedino čime te mogu ugroziti je propagandom na tvom mobitelu ( kao Cambridge analitika neposredno prije Brexita npr. ), ali opet, ako nisi labilna osoba bez vlastitog stava, što čitajući tvoje upise ti definitivno nisi, oni se neće usrećiti s tvojim podacima
    Ovaj upis zanemari jedino ako si diplomat u stranoj zemlji, onda ti je sva skepsa opravdana, očekuj da će te uskoro ruska vlada vrbovati :wink:
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Fakin nek bude pravi fakin i istrese punu vrecu zetona pred Bobanom i pita gdje su pare. Imao bi dozivotni respect od mene.NitkoBitan

    Ako će se ovo stvarno dogodit potegnit ću do Zagreba samo da ovo uživo vidim
  • Transferi - rasprave
    Orsa je prosa ljecnicki i potpisaLjubuški86

    Na ovome forumu ima više insidera nego ljudi
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Ugrožena je sigurnost 50 000 članova GNK Dinamo, srpska dark web skupina posjeduje naše podatke,
    Ova žena:
    6y3x-YU8-Imgur.jpg
  • Nižerazredni hrvatski nogomet
    Čuvamo te vječno
    da te ne ukradu
    I srce smo dali
    Krešimira gradu
  • 2.HNL
    Osobno sviđa mi se ideja jakog spojenog Bjelovara koji s novim stadionom ide po prvu ligu.
    Zagreb zaslužuje dva prvoligaša, ali mislim da je sve preko toga pretjerivanje i nadam se da ovo govorite u sarkastičnom tonu
    Naposlijetku nadam se što jačim regionalnim klubovima; Segesti, Cibaliji, Marsoniji (također grade novi stadion), pa možda i Zadru, GOŠK-u, Junaku, našem posrnulom Šibeniku
    Sve su to gradovi s uspjesima i tradicijom, koji bi trebali imati barem stabilne drugoligaše
    Tramvaj liga nema smisla, nogomet bi se trebao igrati radi navijača, ne menadžera, a znamo da u metropoli postoji samo jedno nogometno ime
  • Bivši Igrači & Treneri
    Sve dok nam se tereni i stadioni ne dovedu na neku pristojnu razinu nisan za povratak Kove

    Do kraja godine imamo dva vrhunska stadiona, Kranjču i Pampas, solidne stadione u Puli, Varaždinu i Rijeci koji ispunjavaju osnovne kriterije

    Najveći problem su stadioni u Gorici i Koprivnici i to bi se pod hitno trebalo rješiti, znam za neke priče oko obnove Kušeka pa ako ima netko upućen neka kaže je li to klasična hrvatska priča ili se nešto stvarno poduzima
  • Shop & Web Shop
    zašto pobogu stavljaju ovaj koljački simbol na dres, ni najmanje nije bitno šta je to bia tadašnji grb... teroristi koji su koristili ovo znakovlje su 15.5.1945. klali hrvate na Bleiburgu

    Za sve koji će mi počet kenjat zbog ovog recite mi zašto onda Bayern nema dresove sa grbom iz 40ih? Zato šta ih je sram tog grba kao šta bi nas tribalo bit sram ičega vezanog uz taj simbol
    Radite dresove Gradjanskog jebala vas zvijezda
  • Ulaznice - usluge
    Imam dvije karte za našu tribinu, ali ne mogu ići, javite se u dm
  • 1.HNL - 34. kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 09.05.2026. - 16.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    možda da zovemo SOA?Paggini

    Ovo su čisti dvostruki kriteriji
    Da je ovo napravia ISIL to bi bila glavna tema u medijima, Otvorenog i Dnevnika idućih tjedan dana
    Ali pošto je napravila Torcida to je onda odlično navijačko podjebavanje kojem se debili dive, a realno mehanizam ovakve diverzije bia bi isti da su ga napravili pravi teroristi a ne tifusari