Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja Liga prvaka je ipak malo jaci zalogaj. — Jurki
Svjesni smo svi toga
Naravno da većina želi europske velikane na Maksimiru, ali bojim se da bi nam trenutni roster, pa i pojačan drugim napadačem i zamjenom za Mišića (uz pretpostavku da dolaze Izraelac i Radeljić) ne može parirati nikome ni iz drugog pota, to bi samo dotuklo igrače, pogotovo ako bi HNL kašljucao
Ono je bila prijelazna sezona gdje su nas školovale sve ozbiljnije ekipe, a ekipa je ostala gotovo identična, čak s manje opcija za rotaciju
Iako bi se smatralo neuspjehom ispadanje u Europa ligu možda bi bilo bolje da se još ovu sezonu tučemo sa slabijim ekipama liga petica prije nego što dođemo Bayernu, Realu, PSG-u i sličnima, da se nebi ponovila Alianz Arena
pa možemo mi kao Kairat biti zadnji s 1 bodom, to je neozibljno igranje, ali ja bi radije proljeće u Europa ligi, u kojem bi svima bili konkurentni i sigurni četvrtfinalisti, a tko zna, možda i finalisti u Frankfurtu
Ozbiljno igranje, obzirom na naše mogućnosti, su 18-24 mjesto, za koje mi definitvno još nismo kalibar, a mislim da nam je kolektivna želja proljeće u Europi na novom stadionu