• Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    OK je Tihana, ali kad priča to je ko da je naštrebala fraze iz nekog nogometnog priručnika.Mr Anderson

    Da, priča kao da si pitao Gemini ili ChatGPT, ali definitvno je simpatičnija od silikonjare koja radi isto to, a uz to se konstantno krevelji
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Bitno da je sad žuti
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Oštra lopta :rofl:
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Bobane diži kredit!
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Ali ovako zajebat čistu šansu samo rijetki mogu.jp23

    To svakako


    Šteta šta nismo doveli Pašalića, trebalo bi ga naučit igrat nogomet, kao i Tabinasa, ali nakon toga bi bio dobro pojačanje
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    zanemarit Pašalića kod ovog gola je jako bezobrazno
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Dinamo bi se s ovom Panamom poigrao
    A u ovoj ekipi definitivno bi trebalo biti mjesta za Starca, Divljaka, Drvona i Godu
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Imamo posjed
    Ajdeeeee
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Samo ponizno, imamo ih
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    kao zato šta stalno viče na suigrače, kužiš?
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Stanišić je hrvatska verzija Ristovskog
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    Znači misliš da još nismo kalibar za 18-24 mjesto u LP ali jesmo sigurno u top 8 u EL, a tko zna, možda i top 2.Medvedgrad

    Da mislim, jer su neusporediva prva kola europskih natjecanja na jesen i četvrtfinale i polufinale na proljeće, to smo odlično vidjeli i u HNL-u prošle sezone
    Garantiram da bi se Dinamo iz travnja s Genkom doslovno pogirao
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    Liga prvaka je ipak malo jaci zalogaj.Jurki
    Svjesni smo svi toga
    Naravno da većina želi europske velikane na Maksimiru, ali bojim se da bi nam trenutni roster, pa i pojačan drugim napadačem i zamjenom za Mišića (uz pretpostavku da dolaze Izraelac i Radeljić) ne može parirati nikome ni iz drugog pota, to bi samo dotuklo igrače, pogotovo ako bi HNL kašljucao
    Ono je bila prijelazna sezona gdje su nas školovale sve ozbiljnije ekipe, a ekipa je ostala gotovo identična, čak s manje opcija za rotaciju
    Iako bi se smatralo neuspjehom ispadanje u Europa ligu možda bi bilo bolje da se još ovu sezonu tučemo sa slabijim ekipama liga petica prije nego što dođemo Bayernu, Realu, PSG-u i sličnima, da se nebi ponovila Alianz Arena

    pa možemo mi kao Kairat biti zadnji s 1 bodom, to je neozibljno igranje, ali ja bi radije proljeće u Europa ligi, u kojem bi svima bili konkurentni i sigurni četvrtfinalisti, a tko zna, možda i finalisti u Frankfurtu
    Ozbiljno igranje, obzirom na naše mogućnosti, su 18-24 mjesto, za koje mi definitvno još nismo kalibar, a mislim da nam je kolektivna želja proljeće u Europi na novom stadionu
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    Idalje nismo kalibar za ozbiljno igranje Lige prvaka
  • Transferi - rasprave
    A šta smo onda dovodili Komnena Andrića ili Bakrara i Bennacera, na području Alžira je aktivno djelovala Al Kaida, Srbi su klali Hrvate po Vukovaru... besmisleno banaliziranje, dok igra dobro i ne mješa se u trenutna događanja neka ga