Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo Sad bum ja ko budala pital ovdje - jel se na zapadu dolje gleda gdje ko sjedi? Rjetko kad idem na ZD, a bio sam samo na utakmicama kad nije bilo puno ljudi jer obicno idem gore. Cisto da znamo frend i ja da ne bi bilo problema.