ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • 1.HNL 2026./2027.
    ↪ElDorado
    Unatoč ponudama iz liga petica, zov Stadion Miejski w Zabrzu im. Ernesta Pohla je bio prejak.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    ↪Jaro
    Možda dođe na after Partey?

    giphy.gif
  • 1.HNL 2026./2027.
    "Hajduk napominje da pretplata po prvi put uključuje sve europske utakmice Hajduka iduće sezone. Do sada se sa sezonskim ulaznicama moglo na utakmice jednog ili dva pretkola, dok za kasnije faze u europskim natjecanjima nisu važile pretplate."

    Pa ovo nemreš izmislit :lol:
  • Gaming | Igre - Konzole i ostalo
    ↪Droljo
    Bome si se morao naklikat jer jedan krivi roll te sjebe skroz, fali mi golman i padne jebena Angola :lol: Al nisu im baš podaci točni, Hrvatska 2002 skoro svi igrači se vode kao napadači, Soldo itd...

    ↪GOAT
    Haha, a može se, ali razumljivo kad mu pogledaš brojke..

    ↪jp23
    Ovo je puno, puno bolje! Javim ti se kad dobijem otkaz! Pa čak možeš i "pratit" utakmicu :grin:
    Jedino mala zamjerka, Baggio je zabio penal.
  • Gaming | Igre - Konzole i ostalo
    Pretpostavljam da je ovo ok kategorija i za ove "kvizaške" browser igre:

    Za nogomet je cilj složiti momčad koja će osvojiti svjetsko:
    https://ultimate11.com/

    Ima i za NBA, tu je cilj složiti momčad koja ide 82-0 u sezoni (ili 0-82 :grin: )
    https://www.82-0.com/
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    ↪Dzoni
    Možda nova tema, samo za fantasy?

    ↪Georg Koch

    https://play.fifa.com/fantasy/join-league/DZL567RM
  • Kutak za glazbeni trenutak / glazbeni intermezzo
    ↪Droljo
    Meni osobno jedan od gorih koncerata na kojima sam bio. Na stranu i kiša i blato, toliko prek kurca svirat, pogotovo onaj danski pizdek i njegove borbe s duplim basom...

    Bruno Goda > Lars Ulrich
  • PANINI | albumi i sličice | Razmjene
    ↪Crusades
    TBqp71Q.jpeg
  • Shit of the day
    Dalić: Lako je uzeti pivu i komentirati iz fotelje — Dinamosaur

    Čuj "lako je"!!
  • Ostali Sportovi
    ↪blueslavonija
    Koliko je shizofreno sve tamo, možda se nisu htjeli umiješat da ne dobe otkaz ili tužbu
  • Ostali Sportovi
    uz laganu šorku navijača poslije tekme — Nemrem igra Dinamo

    A murija stoji sa strane :lol:
  • Ostali Sportovi
    Action Brunson hehe

    Ide metla, jbg Wemby
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    najbolje još da svako pleme na svijetu donosi neku svoju tradiciju na stadione — Mr Anderson

    Čekaj da se proširi svjetsko dovoljno da uđe Papua Nova Gvineja...

    The Etoro believe that young males must ingest the semen of their elders to achieve adult male status and to properly mature and grow strong.
  • Grad Zagreb
    Na Staroj Pešći gdje sam ja ih baš više i nema ak misliš na to, odselili su u Sesvete čini mi se. A i inače to plašenje ciganima je malo demode, preuveličano. — pešća

    Jesi baš s Pešće ili si doselio nekad? Inače moj kvart isto :)

    Nema cigana tamo već dugo, baš suprotno, sad su neke nove zgrade izgrađene i u gradnji, sve jako hoh, od bloka B nadalje.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    ↪pešća
    Ma bojim se da na kraju neće Kranjča bit prije one iduće sezone... Jbg bumo još jednom slavili oproštajno na Maksu :lol:
Home » dragošlapa
More Comments

dragošlapa

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo