ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Novi trener Dinama 2024/2025 v4 (ožujak 2025.)
    Nakon Jakira, imamo novog mučenika. Sopić.
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    ↪IvanKupres
    Frende, ja sam jučer sasuo po upravi pa mi nitko nije napisao da sam Mamićevac. Kako to?
  • 1.HNL 2024./2025.
    sa svime slozit duplo bolju momcad od Dinama — E46

    Napast će Ligu prvaka sljedeće sezone odmah. Naslov, ne skupine.
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Zašto Eduardo smije kritizirat Upravu bez da mu itko napiše da je Mamićevac!?

    Možda zato kaj je pismen, precizan, riječit i nije infantilno sarkastičan i toksičan kao ja sada?
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    ↪Eduardo
    :clap: svaka čast na komentaru.
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    ↪Svi na Sjever
    kad se samo sjetim vrlog SD-a Čačića i njegove prodaje Lauritsena... Domaći stručnjak!
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    "Samo da ne postanemo ko hajduk" bojna jednostavno ne može ne uputit kritiku bez spominjanja hajduka ili torcidinih poruka

    Ubit će vas ta ospjednust hajdukom.

    Jel ima u tekstu članarina, jogurta, japanki ili sličnog?
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    "Nismo mamićevci, ali smo slučajno, jel, nakon kaj je zoran mamić spomenuo španovića, počeli ga i mi spominjat"
  • Sportski direktor GNK Dinamo Zagreb
    Tako je. U prvih 11 i u cijeloj upravi moraju svi bit čistokrvni Purgeri i Hrvati.

    Ne zna stranac kaj je Dinamo. Kevine Catherinu van iz Dinama!
  • HNL - 28. kolo - Istra 1961 vs. Dinamo Zagreb - 05.04.2025. - 18:45h, Stadion Aldo Drosina, Pula
    ↪CastAway1986
    Jučer su od Marićevih poluigrača u prvih 11 bila ravno dvojica. Do koga li je?
  • Trener - Fabio Cannavaro
    Koliko je iščupao prošlu sezonu, toliko je i vratio tovare u život sa pičkastim pristupom u Maksimiru.

    Imali su i drugi dovoljno vremena i prilike da to vrate pa su nas još više zakucali.
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    ↪Omake
    To bi trebalo pokazat ovim mudonjama i milijunašima na terenu, a i odgovornima na katu do čega dovode ljude.
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Mi već par sezona izvlačimo na individualizam i samoubojstva konkurencije. Neće se dovijeka živjet na starim zaslugama.

    Od 2021. se živi na staroj slavi, par Bjeličinih igrača iz 2018. i slično.

    Fantastično je netko napisao, mi smo zadnja pojačanja doveli tada, Mišića i Rileta (dok je ovaj još mogao pratit tempo). Poslije toga ništa i to je sad došlo na naplatu.
  • 1.HNL 2024./2025.
    "Samo da ne postanemo ko hajduk" bojna al treba pustit Rijeci da hajduk slučajno ne osvoji prvenestvo. Zamisli ti to, Dinamo da pusti nekome. Ej, puštanje utakmice. Pa nismo poluprofesionalci sa Kosova da nekome puštamo utakmicu.

    Šteta kaj nema emoji klauna, dobro bi došao sada.
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    Je, zato se i bavi nogometom, a ne arhtekturom jer mu je tata kužio nogomet.
Home » Crusades
More Comments

Crusades

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo