Da je Gabriel ostao sezonu duže kod nas sad ne bi promašio! Šalu na stranu majstor je odigrao defanzivno za 10, a svi će se sjećati samo promašenog penala.
Zanimljiva tematika. Gledaju li samo ovu sezonu ili unazad zadnjih nekoliko sezona? Mislim da je stadion otvoren tamo negdje u vrijeme kad su igrali finale LP.
haha. Vidim da je ili izvučeno iz konteksta ili krivo shvaćen ovaj moj komentar. Ovo se odnosi isključivo na način na koji je Dalić objavio imena putnika na svjetsko i to me podsjetilo na Ćiru 98. i njegovo diktiranje sastava pred utakmicu. Nisam sigurno uspoređivao Dalića sa Ćirom po trenerskoj kvaliteti ili broju medalja