• Shit of the day
    Ako pitate Izaka Antu Sucica, knjizevno je Kipar jer smo svi mi braca srpska.austrijanac

    Možda je navedeni vratar u slobodno vrijeme kipar?
  • Transferi - rasprave
    Musa, veliki hajdukovac Musa?
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    O feneru se govori kao da je neki lijevi klub. Ok nisu Sevilla ali nisu ni za baciti, pune tribine, pristojno jaku ligu itd. ne treba zanemariti. Njihov golman ak i ide u Manchester ide za trećeg golmana i kolko vidim nije bio baš nešto zadnje 2, 3 sezone tako da će tu Fener profitirati. Ne znam što je tu nelogično. Možda nije financijski puno bolja ponuda, ali čovjek želi neki novi izazov i ok. Naravno da nam je svima žao što ide, ali jebiga.
  • Transferi - rasprave
    Čekamo onu napadačku bombu. :)
  • Dominik Livaković #40
    Neka mu je sa srećom.

    Brijem da će imati doček tam od par tisuća ljudi, turci to vole. :)
  • Transferi - rasprave
    Fenerbahce na twiteru objavio da je riješen Livaković. Ne mogu se više nadati da će propasti transfer u zadnji trendumitrumitu

    Njihov službeni kanal?
  • Shit of the day
    Pitaj ih jel toče bengu na Luokoilu.
  • Shit of the day
    Ne znam gdje ovo da pišem. Kod mene hajdukovci na poslu rade takve konstrukcije da je sve namješteno, da je Dinamo sve kupio, i da Mamić sve vodi u klubu. Očito ih jako boli što je Jakirović došao kod nas. Kažu da je taj dolazak kriminal.Smotanihaker

    O da da.

    Mamić vam se definitivno vraća u klub, vidim da vraćata Ademija, vraćate sve, Jakira za trenera, kupujete, bojite se Hajduka koji nije prvak 19 godina, da vi niste prvaci 19 godina tko bi vam dolazio na stadion itd. itd.
    Kao da imaju par stvari koje treba reći i svaki tjedan se sastanu da utvrde koje su 3, 4 rečenice koje treba ponavljati sljedeći tjedan.
  • Transferi - rasprave
    Sjećam se kad je Pacak na jednom treningu rekao da će Morales biti bolji od Modrića.
    Istina, on nikad nije volio Modrića, a obožavao je Kranjčara.
  • Transferi - rasprave
    Aha, bilo je da je Livi danas na avionu za Tursku, sad je kad ode prije ili poslije tekme sa Spartom. :ok:
  • Transferi - rasprave
    Vi ljudi niste pri sebi.
  • Transferi - rasprave
    ↪Ivdzo11 zakaj da damo Petkovića, žešća glupostZGBhoy

    PeRković.
  • Transferi - rasprave
    Bilo bi baš prikladno da Greenwood završi u Saudijskoj Arabiji, ali to je druga tema.
  • Prijedlozi - Kritike - Pohvale
    Dajte strožje malo to korigirajteMajki2111

    Također, kaos i pravopisa.