Ova Rijeka kao da je malo zatrovala inače dobru atmosferu u futsal ligi. Sad sve opravdavaju jer su ovi iz Olmissuma slavili, zato su trebali valjda dobiti čaše u glavu.
Lik si je već jučer počeo raditi izgovore. Kao da ga netko prisiljava da vraća Kovačića i Gvardiola u formu. Opet je ponovio da smo spori u tranziciji. Heureka! Dobro je da si nešto napravio po tom pitanju ili, ne znam, ludo, pozvao nekog brzog itd..
Oh wait.
100 posto Kovačić počinje protiv Engleske i onda će biti čuđenje kad nastradamo.