ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • 1.HNL - 34. kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 09.05.2026. - 16.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪Mali Zeus samo podsjetnik moderaturi da pogledaju zbog čega sam ja dobio ban, i onda to usporede s ovim slučajem — Josip Frank

    Što si se uzjogunio toliko?
  • 1.HNL - 34. kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 09.05.2026. - 16.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Nisam bio ovaj put, ali čuo sam da su svi stajali i tako zaklanjali pogled onima iza. Moraju ljudi razumjeti da bi neki htjeli sjedeći u miru pogledati nogomet i da ne vole kad netko stane ispred njih, osobito ako je visok.
  • 1.HNL - 34. kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 09.05.2026. - 16.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Što se tiče topovskih... topovski su idiotizam i nemaju nikakav pozitivan efekt, vama ako se puca idite u Ukrajinu, vi se s tim izrugujete, ali da, postoje ljudi koji žele pogledati utakmicu i smeta im to — Josip Frank

    Mislim da će sada stati s tim.
  • 1.HNL - 34. kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 09.05.2026. - 16.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Al kak se Goda streso.
  • Marko Zebić #42
    Mali ima gard prekaljenog veterana.
  • Ismaël Bennacer #4
    Rolls Royce od igrača.
  • 1.HNL - 34. kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 09.05.2026. - 16.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Ma užas sve skupa.
  • 1.HNL - 34. kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 09.05.2026. - 16.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪Zagreb1992
    uskoro će biti i koreografije.
  • 1.HNL - 34. kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 09.05.2026. - 16.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Nije to u redu ipak na stadion dolaze djeca starci invalidi svi
  • 1.HNL - 34. kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 09.05.2026. - 16.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Kaj su se igrači stresli kaj je vama, pa kao nikad prije nisu čuli topovske.
  • 1.HNL - 34. kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 09.05.2026. - 16.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Siročići dijele slike da se kao grupa ugasila. :lol:
    Jer se trans malo zapalio.

    A mi nikad lakša pobjeda u derbiju i nikad jadniji i nemoćniji hajduk.
  • Ulaznice - usluge
    Trebam kartu za frenda za SD
  • Shop & Web Shop
    Kakvog je kroja polo građanskog pitam pošto sam na granici L i XL — Masto

    Prijeđi na tamnu stranu.
  • Shop & Web Shop
    ↪fakin iznenadit ces se, al bit ce losije nego je sad — petkove škarice

    imaš neke dobre info?
  • Ulaznice - aktualno
    Ma glupost realno svi mogu na gostovanje kad su neki derbiji europa ili tak nekaj al kad je “manja” tekma svi doma ostanu — Benx1312

    Ne bi rekao čovjek al ima i navijača Dinama koji žive van Zagreba.
Home » Mali Zeus
More Comments

Mali Zeus

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo