Jebe mi Se za barica. Cak i ako je pricao hrpu gluposti Se slazem snjim oko Pitanja roka. Takav „mega Projekt“ in onda samo rok od 3 mjeseca? A vec se zna da su razgovorali prije arhitenktonskog natjecaja s raznim arhitektima. — DinamoZagreBBB
Ono što je najvažnije za ovaj projekt je to da će stadion imati rodno neutralne sanitarne čvorove ! — Plavi-9
A za barica sam samo reko zbog roka sta je reko. Jel realno 3 mjeseca je tako malo da je cak moguce da ima vec nekog favorita. Ipak ta Prica oko stadiona nije poznate prije mjesec Dana nego vec dugo. — DinamoZagreBBB
Bit će sjajna pozivnica svim neodlučnim navijačima da ubuduće pohode nogometna, a usudio bih se reći i sportska događanja, kao i razglednica koju ćemo slati u svijet da vide i djeca u madridu, barceloni, londonu pa čak i Berlinu! — Paggini
pomicu rokovi za izgled stadiona — fakin
Pa koliko god ih ne simpatiziram, mislim da su dovoljno ozbiljni da to ne bi izmislili. — Kaje Ivanišević
Jel ima netko GIF toga krvničkog pokušaja kojeg nitko nije vidio ni spomenuo osim ljudi s Tribine? — Paggini
