• Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    ↪Mali Zeus a sto radi na svakoj tekmi ispod zapada? Ajd, super ako nije vise u klubu ali onda ga treba maknuti i sa kapijeLudovic IX

    šteka se, valjda. al da, treba njega što dalje od kluba.
  • 1.HNL 2025./2026.
    ↪Mali Zeus da ajmo se pravit glupi pa reć da je pušteno kao i uobičajeno na ostalim europskim stadionima :grin: mislim zaboli me, ali davat pažnju liku poput Livaje na finalu kupa između Dinama i Rijeke - totalni failmiro

    frajeru, samo sam ti ukazao na to da se pušta na puno mjesta i doma i vani. Konkretno u Rijeci se pušta prije svake tekme, a i na Maksimiru. I da, onda je sasvim moguće i logično da je zato puštena i jučer.
  • Dion Drena Beljo #9
    Što mu je Majstorović radio majko mila, kao da je MMA.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Najbolja stvar je kad govore o srpskom imenu, a ime kluba Hajduk, znači hajduci su prvenstveno bili u Srbiji i Crnoj Gori, a u Hrvatskoj uskoci.
  • Scott McKenna #26
    Baš se vidi da uživa u igri i u atmosferi.
  • Tribine
    Čovjek se zeza ko uvijek ,opušteno JbtKujtim Shalla

    Loše se zeza ak se zeza.
  • Trener - Mario Kovačević
    Popišao se Kova po svima i to fino.

    Dvostruka kruna pa nek seru.
  • KUP - Finale - Dinamo Zagreb - Rijeka - 13.05.2026. - Opus Arena, Osijek
    Poprilično sam siguran da je penal bio (Dominguez nije dirao loptuFan

    Poprilično sam siguran da je obrnuto. Penal nije bio, a Dominguez je dirao loptu, malo pogledaj ponovno snimku pa će ti biti jasnije.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Kakva sezona, kakav osjećaj, bemti sve.

    Jučer armada, oni kaj nisu kasnili, nešto pjeva. S naše strane tišina i onda malo po malo bubnjevi i kad je to počelo grmiti. Jebemti sve, trnci. To je naša sezona, tiho tiho i onda smo ih sve pomeli, razbili, poigrali se s njima.

    Jučerašnja tekma je naša sezona u jednom, mogli smo zabiti i više, ali u nijednom trenutku ti nisi imao osjećaj da to nećemo dobiti.

    Rekordna, predobra sezona na kraju, jednom kad se sve posložilo poletjeli smo. U klubu je sve sređenom svakog dana u svakom pogledu napredujemo, dobro je Kova rekao hvala Zvoni i svima u klubu i nekoliko puta je to ponovio. Svi smo jedna velika obitelj, svi smo mi dio ove lijepe priče i moram priznati da je baš dobar osjećaj imati tu spoznaju.
  • ZDP - Q&A KUP JE NAŠ!
    Gdje ste bili na čobancu prije tekme?
  • Niko Galešić #15
    Od igrača koji je dobivao mrvice do stožernog obrambenog skoro.
  • Dion Drena Beljo #9
    Dobro je, imamo Musu i Matanovića.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Čista (i glupa) provokacija onog tko je puštao pjesme, a i mi se ulovimo na glupost. Koji faking Livaja...miro

    Ta pjesma se pušta na mnogim stadionima, domaćim i stranim. Uaa likovi na razglasu u Engleskoj, Njemačkoj itd., sve to puštaju ciljano da bude protiv Livaje!
  • 1.HNL 2025./2026.
    Isto tako, neka ide u ekstremno nepopularno, ja njegovo pjevanje o Dinamu nisam nikad uzimao kao neko moralno zlo. Lik je navijač, osim što je igrač i ponašao se kao navijač. Neka pjeva, ko ga jebe, jedino mi je smiješno što osobe s prezimenima LIVAJA i SUBAŠIĆ to pjevaju hahaha, al neka im bude.Paggini

    Pa tak je, lik bi pjevao i provocirao al odmah kuku lele ako se njemu nešto pjeva i kaže. budi frajer pa primi to kak znaš i davati.