• UEFA Europa liga 2020/2021
    kad bi moglo nekako 》》do penala
  • Dinamo Zagreb 2021./2022. - O svemu pomalo


    Da, nije baš da sam ga gledao, ali eto igrao je redovito i na Sofi statistički dobro izgledao.

    Naravno, em Sofa nije baš sjajno mjerilo, em je Alanyaspor 7. klub turske lige, sigurno ne na razini Dinama.

    Nego, pojma nisam imao da je Kadzior isto tamo.. :yikes:

    Eto, sad kad sam Moubandjea pogledao, vidjeh da je i Damian tamo proveo posudbu proljetos.
  • UEFA Europa liga 2020/2021
    kad smo već ispali da smo ispali od osvajača.markoli

    Sjetio si me na Smrt popa Mila Jovovića:

    "..Pa ako bi poginuo
    Da pogine od junaka!

    ...(Od čuvenih i priznatih
    Idrizovih potomaka..)"
  • Dinamo Zagreb 2021./2022. - O svemu pomalo
    Imaju li Turci pravo otkupa Moubandjea?

    Misterij je taj lik. Respektabilan CV, u Dinamu ni za HNL skoro, kamoli za Dinamo, ode u Tursku i ponovno igra u skladu sa životopisom..

    Dogodi se, ne klikneš s gradom, klubom, suigračima, sustavom, ali ako on ima volje ponovno pokušati u Dinamu (što ne bi, valjda je zov LP ipak jači od gostovanja kod nekog Kebabspora što bi rekao @Kwedi), možda nam lijevi bek uopće ne bi bila tako problematična pozicija kako se pribojavamo s Čabrajom, Štefuljom i Leovcem.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Ovo je tragedija i ne mogu se oteti dojmu da iza toga opet stoji politika.deda

    Svoje prste sigurno ima.Gelipter

    Ovo je tema koja je vidjela već svakakve zajebancije pa bi' pretpostavio da je i ovo jedna takva da ne znam da to fakat ozbiljno mislite..

    Pored jednog Indexa koji bjesomučno klika i većina nas kojima ide na živce, pored postojanja neta kao takvog, pored nekoliko komercijalnih televizija, mora portala ekstremno ili umjereno lijevih i desnih, pored društvenih mreža, politika se namjerila na nekad slavni, doista kultni, no danas utjecajem na javno mnijenje potpuno beznačajni radio..

    Dajte me najte.

    Radio 101 je već dugo samo ime.
  • UEFA Europska Konferencijska Liga 2021./2022.
    Al zato za skupine igraš sam protiv drugih momčadi koje su ispale iz 1. pretkola LP i momčadi koje su ispale iz 2. pretkola LP, a zatim i 3. pretkola EL za prvake.LovroZG

    Pa da, napisah to gore. :)
  • UEFA Europska Konferencijska Liga 2021./2022.
    Rekao bih da kvalifikacije za ulazak u KL nisu puno slabije od EL, ali ako se upadne u KL onda je tu puno lakših protivnika nego u EL.Papastrumf

    Točno tako, jer kroz kvale u dijelu u kojem sudjeluju naši sudjeluju i klubovi sličnog ranga kao naši, a pri kraju ih onda čekaju 6./7. klubovi najjačih liga.

    U skupinama će, međutim, završiti i dobar dio one buranije što su prvaci svojih zemalja pa poispadati u prvim pretkolima Lige prvaka i onda međusobno izlučiti sudionike ECL.

    U skupinama će završiti i, opet po svom putu ako sam dobro ubrao, i svi oni koji će međusobno razigravati, a poispadati iz pretkola Europske lige.

    To vertikalno spuštanje do Konf. lige će omogućiti za barem 32 saveza (pročitah, nisam računao) da imaju svoje predstavnike u nekoj od skupina europskih natjecanja, a to nužno onda ukljucuje Dundalke, Sheriffe, Helsinkije. I neka.

    Plus, EL je dodatno ojačana već činjenicom da je kvaliteta sada koncentrirana u 32, a ne 48 klubova kao dosad.
  • Zagrebački izbori 2021.
    "Parking skandal" je, ukratko, bezvezna priča o "obićnom malom ćovijeku" na čijoj grbači i teškoj muci zarađuje besprizorni kapitalist.

    Dodatni krimen je što se parking, zamisli, nalazi pored bolnice.

    Čekam inicijativu da Mlinar pored bolnice besplatno dijeli lisnato s hrenovkom, a Tisak cigarete i novine jer, jasno je sada, pored bolnice se ne smije zarađivati.
  • UEFA Europska Konferencijska Liga 2021./2022.
    ok, tnx, bit će da sam nešto pobrkao
  • UEFA Europska Konferencijska Liga 2021./2022.
    Svaka čast Rijeci na njihovom doprinosu a oni su po menijedini koji se s pravom imaju nadati grupama pošto bi mogli biti nositelji i u POvjeko1701

    Nisam baš siguran u to za nositeljstvo.

    ECL se u cijelosti popunjava kroz kvale, nitko ne ide direktno u skupine, tak da je u PO hrpa klubova za koje mi se čini da su koeficijentom jači od Rijeke.

    Čitao sam da im ni 3. pretkolo nije zicer da budu nositelji.. :confused:
  • 1. HNL 2020/2021
    Hrabra formacija :rofl:Dudu

    Rezultat tekme 9-4 za Momčad kola. :lol:
  • 1. HNL 2020/2021
    evo ležimo u sobi @xavier i ja, prikopčani, i umjesto loše bolničke hrane žvačemo trenerske diplome :zip: :wink:
  • Zagrebački izbori 2021.
    Pa mora nekak Matulin ex stan postat dokaz i primjer da "možemo" dobiti, umjesto kupiti stanove. :snicker:

    Ne znam samo (naravno da znam) hoćemo li svi ostvariti to pravo na stan (jednakost i to) ili se to "temeljno ljudsko pravo" ostvaruje tako da si ga odlučiš ne kupiti sam (svojim ponašanjem, životnim i poslovnim odlukama) pa čekaš da se napravi "poštena društvena preraspodjela"..
  • 1. HNL 2020/2021
    3.200 minuta si u UEFA natjecanjima. Zadnjih 40 ispadneš iz njih.deda

    To je matematika, koja je egzaktna, ali koja nikada niš' nije objasnila u nogometu.

    Mislim da debelo pretjeruješ u ocjeni Oreščanina kao trenera na temelju ovog ispadanja.

    Jasno je da mu nešto fali da bude (i) bolji trener, možda psihološka priprema momčadi (Gzira + ovaj završetak) koja je jako, jako važna, ali Oreščanin definitivno zna napraviti igru.

    I čisto sumnjam da mu je ovo zadnji prvoligaški angažman u nas.
  • Transferi - rasprave
    Dobro, odakle vam da je on veliki Hajdukovac?

    To se ponavlja iz upisa u upis kao da se iz ičega to može zaključiti.

    Napisao sam prije par stranica da je prvi derbi s Dinamom u dresu Hajduka odigrao s 27 godina, debelo u 28., a iz njega otišao sa 17..

    U čemu se očituje ta silna ljubav Livaje i Hajduka?

    Ne znam, možda je i ima, ali na osnovu čega ste to zaključili?

    Ponavljam i da Livaja (u) Dinamu ne treba, no jednostavno mi nije jasno otkud izvlačite Livajinu hajdukovštinu..