Ismaël Bennacer #4 Ova sezona je izuzetak da je proslanbez ozljeda. A Misic i Zajc oba imaju godina i za ocekivat je da ce doc ozljede. Moras imat klasnog igraca kao oni, a radje bi probao sa Bennacerom jednu sezonu nego platio nekog ko Villara 3 miliona pa ne znat na cemu si