• Transferi - rasprave
    f4628e906892513cab0d2d5b3f59faf67ff8765bb872ffbfd89832dc.png

    Evo i Scottov
  • Ismaël Bennacer #4
    Ocekujem Bennija u prvi 11 u finalu kupa
  • Transferi - rasprave
    mozda se radi o Galesicu :yikes:
  • Transferi - rasprave
    puno veca je zarada nego downgrade.
  • Transferi - rasprave
    Najdrazi dio ovog posla sto je Miskovic izvisio
  • Transferi - rasprave
    Po meni top pojacanje, moze bit zamjena McKenni, sumnjam da je Torrente po Bobanovom gustu svejedno.

    Downgrade je na mckennu ali u slucaju dobre love za scotta imamo zamjenu a lovu od scotta ulozit u nesto drugo
  • Transferi - rasprave
    U zadnje vrijeme se smanjio broj clanaka o transferu Fruka. Mozda nebi bilo lose tu probat nesto.
  • 1.HNL 2025./2026.
    A Ferro? Veliki stoper benfice trebao postati jedan od najbolji na svijetu. Jos bolje vezni igrac sa velikim iskustvom serie A Marco Fossati.

    Kakvi debili..
  • Ismaël Bennacer #4
    Zasto ne postoji mogucnost ga ostaviti? Milan ga nece sigurno, ostali klubovi lige petice ga nisu ni ljetos htjeli. On u Arabiju vjv nece jer bi otisao proslo ljeto
  • 1.HNL 2025./2026.
    Umut Nayir trpa u turskoj, moga bi zamjenit boga baluna
  • Ismaël Bennacer #4
    Ova sezona je izuzetak da je proslanbez ozljeda. A Misic i Zajc oba imaju godina i za ocekivat je da ce doc ozljede. Moras imat klasnog igraca kao oni, a radje bi probao sa Bennacerom jednu sezonu nego platio nekog ko Villara 3 miliona pa ne znat na cemu si
  • Trener - Mario Kovačević
    Koji bi po vama u slucaju plasmana u ligu prvaka bio dobar uspjeh? 10tak bodova?
  • Ismaël Bennacer #4
    Ja bi ga isto preplatio i kockao se jer mozemo ozbiljno profitirati sa njim, a ta placa od 2 mil ce bit jednu sezonu dvije max, tesko da bi se zadrzao duze. Nije ko Pericev ugovor na 6 godina po 2 miliona
  • Ismaël Bennacer #4
    Ni blizu isplativije. Vezni red je puno bitniji za dobit utakmicu nego krilo.
    Bez Misica uvik izgledamo sranje i imamo probleme. Evo i jucer bez Zajca nije to to, Soldo ne moze ni blizu to nadomjestit. A na krilu smo prezivjeli i sa Topicem kad je trebalo
  • Luka Stojković #7
    Marco Pasalicbazooka93

    Marco u subotu na spici u Zagrebu. Mozda Boban sprema nesto