• 1.HNL 2026./2027.
    Zanimljivo kako neki misle da je €500k za čestitku Rijeci kako su ga uspjeli uvaliti, a nekima je smiješno malen iznos...

    Realno taj Transfermafkt je po meni skroz bezveze i uopće ga se ne bi trebalo shvaćati ozbiljno
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Btw jel netko zna hoće li se za ovu sezonu mijenjati cijene pojedinačnih ulaznica?
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Svatko na stadionu pridonosi na svoj način
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    zar nije prošle sezone bilo 360€?

    Edit: aha ti vjerojatno misliš na sjever nevermind
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Mislim da će bit rekordna potražnja unatoč povećanim cijenama.
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Ključne info:

    Termini prodaje godišnjih ulaznica su:

    od 1. do 5. srpnja: prvokup za ista mjesta
    od 6. do 7. srpnja: prvokup za promjenu mjesta
    8. srpnja: prodaja za vlasnike prošlosezonskih godišnjih ulaznica iz dodatnog kontingenta
    od 9. do 10. srpnja: prodaja za članove kluba (ukoliko ostane dostupnih ulaznica)

    Prodaja godišnjih ulaznica 8. srpnja odnosi na članove koji su naknadno kupili godišnje ulaznice za sezonu 2025./2026. u dodatnom kontingentu od 255 ulaznica za tribinu Zapad dolje, a kojima je nepostojanje prvokupa u novoj sezoni već komunicirano pri kupovini.

    CIJENE GODIŠNJIH ULAZNICA

    TRIBINA ZAPAD DOLJE:

    410 € za punoljetne članove kluba do 65 godina

    340 € za članove kluba mlađe od 18 i starije od 65 godina

    TRIBINA SJEVER DOLJE:

    190 € za punoljetne članove kluba do 65 godina

    140 € za članove kluba mlađe od 18 i starije od 65 godina

    Obiteljska ulaznica znači da ulaznice mogu kupiti tri ili više člana jedne obitelji, od koje najmanje jedna osoba mora biti punoljetna i barem jedna maloljetna. Obiteljski popust od 1. do 5. srpnja mogu iskoristiti samo oni članovi koji su isti popusti koristili i u protekloj sezoni.

    CIJENE OBITELJSKIH ULAZNICA

    Zapad dolje: 340 € po osobi/roditelju

    Sjever dolje: 140 € po osobi/roditelju
  • 1.HNL 2026./2027.
    Trebamo spojit ligu sa nečijom
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Zar nije da pravo na produženje obično traje 2 tjedna
  • 1.HNL 2026./2027.
    Ne znam za vas ali meni su oni baš zgadili taj HNL zadnjih par sezona nadao sam se da je to razdoblje ipak iza nas
  • 1.HNL 2026./2027.
    može oko €10mil godišnje čini se
  • 1.HNL 2026./2027.
    Da ali vlasnik WhiteBita≠vlasnik Hajduka
  • 1.HNL 2026./2027.
    Zašto mi nemamo sponzore u razini Barcelone...
  • 1.HNL 2026./2027.
    Kako netko može opravdati ulaganje u Hajduk jednakim iznosom kao u Barcelonu? Za sponzorstvo
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Tko kalkulira dal uzet zbog Europe i koje natjecanje igramoŠteco

    Ma ne to nego sam mislio kao s obzirom na to da ove godine Europa nije zagarantirana (prošle je), da onda objave pretplate kasnije ili naprave onaj 2 tier sistem kao za i bez Europe, jer postoji mala šansa da ne igramo Europu uopće i onda bi se cijene morale korigirat (što je nakon prodaje gotovo nemoguće)