Comments

  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Nekako mi je logično da pretplate ne izađu dok ne budemo sigurni da igramo europski nogomet ove sezone?

    Ili da imamo onaj 2 Tier sistem gdje postoje godišnje za HNL i za Europu
  • 1.HNL 2026./2027.
    Vidjet ćemo kaj će bit.

    Ali Ukrajinci peru lovu u Hrvatskoj i to se zna, ne bi me čudilo da je ovo samo jedan od načina

    Šteta jer će sad ovi opet bit konkurentni i dobit sudačke pogurance umjesto da im se rugamo jer su cirkus
  • 1.HNL 2026./2027.
    A čemu onda svi ti pregovori?
  • 1.HNL 2026./2027.
    Danas je btw krenula prodaja (produženje) sezonskih ulaznica za Hajduk, ulaznice su otprilike 30% skuplje nego prošle godine

    Danas je izašao taj članak

    To je sve što ću reć

    Ako oni stave na papir službeno €5mil+ po sezoni skinut ću im kapu
  • 1.HNL 2026./2027.
    Hajduk nikad nije dobio ponudu za Durdova od €4-5mil, to su pizdarije
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Iduće godine razbijamo novi rekord broja članova, većinom ekipa iz Splitsko Dalmatinska županije koja će htjeti proslavit naslov prvaka uživo na Maksimiru u zadnjem kolu
  • 1.HNL 2026./2027.
    što to uopće znači da su pod nadzorom UEFE?

    Ako se ne varam pod nadzorom UEFE su i Chelsea i Porto
  • 1.HNL 2026./2027.
    Ja sam 2023, 2024 (a realno i 2025) bio "uvjeren" da su financijski cooked ali evo nije se ništa dogodilo pa neću ni sad se nadati

    Ako i zagusti netko će uskočit bilo to whitebit, grad split ili država ali njima ništa ogromnog negativnog neće bit
  • 1.HNL 2025./2026.
    Da mi je netko rekao prije godinu dana da će prvaci Hrvatske imati doček na Poljudu u svibnju 2026. ne bih mogao spavati.

    To je sad realnost.
  • Ulaznice - aktualno
    Jel se za Lokomotivu danas trebaju printat ulaznice?
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Svi vi koji ste mi odgovarali, znači vi oćete reć da kad bi ja došao s dečkom na utakmicu bio bih jednako siguran kao netko tko dođe sam/sa curom?
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Ja mislim da bi klub trebao napraviti više da zaštiti LGBT zajednicu i gender non conforming ljude od ostalih
  • Ulaznice - aktualno
    Ulaznice se mogu ustupiti nekome ili ne? Doček rukometaša je u 18 pa bih na to
  • 1.HNL 2025./2026.
    Da barem mi nismo toliko loši, njihove pobjede onda ne bi boljele uopće jer bi bili već na Božić na +10 ili više