ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • dZG - Marketing & Društvene Mreže
    ↪Hnlovac

    I nama je narasla posjeta. Imamo cca 30.000 gledatelja vise nego prosle sezone, uz jednu utakmicu vise.
  • Transferi - rasprave
    ↪skener

    Uff, da ti je znati…
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Šapit nije sportski urednik vec neko vrijeme. Štef Balog je preuzeo palicu.
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    Necu uzeti ove godine niti prvi niti drugi dres nego cekam treci da uzmem tri komada odmah.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    ↪crophantom

    Maja Ciglenecki.
  • Bivši Igrači & Treneri
    Nije mi nikad sjeo kao trener dinama, ali ovo je ogroman rezultat. Nemoguće s kakvom limitiranom momčadi je čovjek izborio Premiership.
  • 1.HNL 2025./2026.
    melnjak potpisao na još 2 godine, izgleda da se dole sprema jaka momčad — fakin

    Opet ti na negativu...
  • Shop & Web Shop
    Nije problem u cijeni najma nego nema raspolozivih vecih prostora. Klub bi rado i u Areni imao ducan na razini CCE i Z centra.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Ponosan sam kaj te znam. — Mali Zeus

    Bez pederluka na ovom forumu, molim vas.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Valjda jer je nositelju prava u interesu da ima ekskluzivan prijenos zatvaranja sezone.
  • Ulaznice - aktualno
    Tu se dogovarajte, pred par stotina ljudi :lol:
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Admini, moze li se ograniciti dnevni broj postova forumasima?
  • Ulaznice - aktualno
    ↪Oluja

    To sve stoji. Samo sto rast broja ovih drugih dovodi posljedicno i do rasta ovih prvih, a to nam je svima cilj.
  • Ulaznice - aktualno
    Ma, zez je kaj je sutra nedjelja. Radi li tu provjeru neka živa osoba koja je spremna raditi vikendom ili to ide preko nekakvih umjetnih inteligencija? — Lihtmašinac

    Da, radi ziva osoba :grin:
    Evo rijeseno je tako da bi sad trebalo biti sve ok.
  • Novi "Stadion Zagreb" (Kranjčevićeva ul.)
    Napisao vam je kolega gore, nije sve crno-bijelo.
    Vlastiti portal zahtjeva ulaganje u njega, odrzavanje, velike servere, customer service itd.
    Da ne idemo u dubinu jos sa sponzorskim ugovorima itd.
    Netko tko se time bavi i odlucuje ipak ima malo vise inputa od prosjecnog navijaca i forumasa, zar ne?
Home » Papastrumf
More Comments

Papastrumf

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo