da je jedan 2 posto nitko ne bi rekao ni riječi, nego je 6%. Pa sad si računaj koji je to novac tokom sezone. — Progressive overload
a kolko ima godisnjaka za sjever ove sezone? — Dugi86
U Imotskom upravo 500 ljudi na plavoj noći. Pozdrav svima!!! — ImotskiNKDZG
