Dinamo Zagreb 2021./2022. - O svemu pomalo Ovo se vrlo jednostavno moze rijesiti. Ukoliko zemlja ne dopusta ulazak nekom od igraca, taj klub ima pravo traziti da se igra na neutralnom terenu.
Sto da dinamo ima 3 ili 4 Kosovara, koji su npr. stozarni igraci?
Za “mamicu cigane” zatvaranje stadiona, a za zabranu ulaska u drzavu nista? Licemjerna UEFA.