ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Dinamo Zagreb 2021./2022. - O svemu pomalo
    Ovo se vrlo jednostavno moze rijesiti. Ukoliko zemlja ne dopusta ulazak nekom od igraca, taj klub ima pravo traziti da se igra na neutralnom terenu.
    Sto da dinamo ima 3 ili 4 Kosovara, koji su npr. stozarni igraci?
    Za “mamicu cigane” zatvaranje stadiona, a za zabranu ulaska u drzavu nista? Licemjerna UEFA.
  • Dinamo Zagreb 2021./2022. - O svemu pomalo
    Ne kuzim, sto bi trebali? Poceti navijati za dinamo jer dobiju 4 milje kuna Uefinih nagrada na racun dinamovih uspjeha?
  • UCL - 3.pretkolo - Legia vs Dinamo Zagreb - 10.08.2021. - 21:00h - Stadion Wojska Polskiego, Varšava
    ↪Guinness

    Od te utakmice je proslo taman 10 god i jedini poraz u tom razdoblju je od Fradija proslo ljeto.
  • UCL - 3.pretkolo - Legia vs Dinamo Zagreb - 10.08.2021. - 21:00h - Stadion Wojska Polskiego, Varšava
    Ljudi ovo vise gledaju kroz prizmu mogucnosti u ligi prvaka. Nisam gledao utakmicu pa ne mogu nista reci vezano za nju, ali ja tupim stalno da bi radije igrao u EL nego u LP. Stvarno bismo morali imat srece da u LP dobijemo neku grupu koja je prolazna (a tu mislim i na 3. mjesto). Jednostavno, ove godine je previse dobrih momcadi u zdrijebu i radije bi gledao sakupljanje bodova u EL nego mucenje kako bi se doslo do pokojeg u LP.
  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    Meni je isto vise penal nego sto nije.
  • UEFA Europska Konferencijska Liga 2021./2022.
    Ovi 6 komada zabili za 4:2 :smile:
  • Glavni razlog slabe posjete
    ↪The Undertaker

    Kvaka je da ne mozes kupiti kartu bez covid potvrde, sto nema smisla kad pregledavas covid potvrde na ulazu.
  • UCL - 3.pretkolo - Dinamo Zagreb vs Legia - 04.08.2021. - 20:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    ↪bbbjura

    Sto da poslozi? Ima identicnu ekipu kao prosle godine. Identicnu udarnu postavu.
  • Dinamo Zagreb 2021./2022. - O svemu pomalo
    Baš. Stani u red i kupi kartu. Ako je netko tko je redovan na tekmama baš sad na godišnjem, sigurno ima nekog ovdje da mu uzme kartu, ako je to već uvjet da sigurno dođeš do karte u PO.
  • Dinamo Zagreb 2021./2022. - O svemu pomalo
    ↪Neki tip sa Zapada

    Tko te j... vrati se s mora :grin:
  • Dinamo Zagreb 2021./2022. - O svemu pomalo
    ↪marcio amoroso

    Prednost pri kupovini za one koji su bili na Legiji, kad već nema godišnjih.
  • Dinamo Zagreb 2021./2022. - O svemu pomalo
    Dobro je, skužili smo da si bio na Marakani.
  • Dinamo Zagreb 2021./2022. - O svemu pomalo
    ↪marcio amoroso

    Zasto bi zabranila gledatelje? To bi bio presedan!
    Gostujuci su ionako zabranjeni.
  • 1.HNL - 3.kolo - Dinamo Zagreb - Rijeka - 1.8.2021. - 21:00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Jel ti ne shvacas koje gluposti pises?
    Nemas nista protiv trenera, al imas protiv Petka, koji igra lose ili KTC-a?
    Pa tko ih stavlja u momcad i drzi tamo?
  • 1.HNL - 3.kolo - Dinamo Zagreb - Rijeka - 1.8.2021. - 21:00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪bbbjura

    Kad god napišeš nekakav post i netko ti argumentirano odgovori, ti odgovaraš "sve ok", "bit će to ok" itd.
    Pa daj brani svoje teze, koliko god da nekom bile smiješne. Ovo je ono klasično, aha, možda sam napisao glupost, nema veze.
Home » Papastrumf
More Comments

Papastrumf

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo