Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
Zašto izvrces teze? Pitao si jel moze gore od ovog. Covjek ti lijepo napise da moze. Mozes imati ovo sad i uz to jos biti rezultatski u kurcu. Jel bi to bilo gore od ovoga sad?
Jbg, ako ova Uprava nema nikakve veze s rankingom dinama onda to ima Zdravko Mamic. Klub se ne moze voditi sam od sebe. Netko valjda donosi nekakve odluke?