ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Vidi ždrijeb ove Argentine, imaju šetnju do polufinala.

    U ovoj rundi se najviše veselim Brazil - Japan i Nizozemska - Maroko, ta tekma ce gorit ja mislim.

    Kaj se tice nas, nismo dobiti Portugal kad smo bili puno jaci, tako da sam gotovo siguran da nećemo ni sad.
  • Nogometni Podcast
    ↪Zg123
    znaci sad ce Pausic kad dobije otkaz za 4 mjeseca raditi podcaste specijale kako je Litvanska liga top :lol:
  • Nogometni Podcast
    ↪KtcGoat
    di sad ide Sopa?
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Ivkovic odlučio probati uletit dok je Vale dobre volje. Mislim nije mu za zamjeriti, treba probat :rofl:
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Hahaha, a daj vidi ovog golmana sto se bacio, pa Neva je leopard za ovog :lol:
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Modric upozorava suca da protivnik nebi trebao biti grub u prijateljskoj utakmici.

    Meni je ovaj format svjetskog teska tragedija.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Ovdje se mora dogoditi cudo da neka ekipa opuca po golu
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Gana bi bila luda da nam danas ne pusti, obzirom na ždrijeb. Čak bi im bilo pametno da si zabiju neki autogol i pošalju nas u tezi dio zdrijeba
  • 1.HNL 2026./2027.
    ↪badjibadara
    nakon sto je Vaha preporučio/nahvalio Mmaeea (ako se.ne varam) nista mu vise ne vjerujem.
  • Prijateljska - Kalcer Radomlje - Dinamo Zagreb - 26.06.2026. u 18:30 - Nacionalni nog. centar Brdo
    Jel Lisica nešto ozlijeden?
  • Prijateljska - Kalcer Radomlje - Dinamo Zagreb - 26.06.2026. u 18:30 - Nacionalni nog. centar Brdo
    Moze li neko reci Misicu da je tek prva pripremna, a ne sredina sezone?
    Nece nam janezi vise dat na pripreme ak ih misli u dalje tretirati ko djecu
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    ↪The Undertaker
    jesam, Janeze sam prvo kontaktiral jer sam i ja čuo da su tamo normalniji. Odnosno janeze, znamo ko tam građevinske firme otvara :grin: Ne jebe niko 2 posto, odgovori svakih 5 dana na whatsapp, ocito nisam naletio na normalne janeze.
  • Shit of the day
    ↪Sibirski plavac
    pa oni su svako ljeto zadovoljni... problem je što postoje još 3 godišnja doba za koja nikako da se spreme
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    ↪Droljo
    ma stari moj, kakva provjera, ako mi se uopće jave bit ću presretan :rofl:
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    ↪Droljo
    ma vjeruj mi ubio sam google, reddite i sve od traženja, kome god se javiš, 90% njih te ne jebe 2 posto,10% kaže da će poslati ponudu i više ti se nikad ne javi, zato sad svugdje pitam jel neko ima neku preporuku.

    hvala ti, za ove još nisam čuo, javim se i njima. imaš pivu
Home » crophantom
More Comments

crophantom

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo