ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Tom logikom je promoviranje piva zapravo promocija alkoholizma, — Bosskovitz

    Pivo je prehrambeni proizvod molit ću lijepo :nerd:
  • 1.HNL 2026./2027.
    ↪modri-kibic
    Koliko vidim na TM lik uopće nije igrao 25/26 ?!
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    ↪ZG plavi 01
    Bronca 2002.
  • 1.HNL 2026./2027.
    ↪Papastrumf
    Ali pazi molim te taj obraz..."medijsko bušenje Hajduka".... #facepalm

    Tko o čemu, kurva o poštenju, a Hajduk o tome da ga mediji "buše"...
  • Kladionica
    Snimka-zaslona-2026-06-19-153024.png
  • 2.HNL
    https://baustela.hr/obnova/vijesti/84811/rekonstrukcija-stadiona-za-najstariji-nogometni-klub-u-hrvatskoj-postoji-od-1906-dobit-ce-visi-standard/vijest
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Jučer malo gledam raspored utakmica u Ligi nacija i vidim da igramo četiri utakmice u jednom prozoru, od 26.09. do 6.10. Ne sjećam se da smo ikada igrali toliki broj tekmi u jednoj rep.stanci...
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Pet puta sam pretražio stranicu FIFE, pa zar je moguće da na službenoj stranici nema statistike igrača ? Golovi, asistencije, itd... :chin:
  • KK Cibona
    Pogubljen sam u svim tim silnim eurokupovima, pa me zanima dali pobjednik Eurokupa ima kakav wild card za Euroleague ili ?
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Ne kužim kakvi su to umovi slagali raspored, nakon Engleske imamo šest, a nakon Paname tri dana odmora ? :chin:
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Prije je vibra oko reprezentacije bila puno bolja, — Keyser Soze

    Ne samo generalna vibra, nego su SP i EP imali manje sudionika pa su kvalifikacije samim time bile teže i utakmice su se čekale sa puno većim nabojem nego danas jer je svaki eventualni kiks mogao biti koban. Uostalom jedva smo prošli grupu za SP 1998., u odnosu na danas kad ti je uz Češku glavni "rival" Farski Otoci.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    ↪vjeko1701
    Ma znam, malo sam pretjerao...
    32 repke kao što je bilo do ovog SP-a je bilo sasvim ok. Optimalan broj da na jednom mjestu imaš i kvalitetu i da "malima" daš šansu da se kvalificiraju.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    ↪Krizy
    16 repki na SP bi bilo dovoljno...nažalost kako je krenulo uskoro će SP postati NCAA March Madness
  • Europski koeficijent
    Ja rezoniram stvari tako da jesmo bolji i da bi morali proći, ali isto tako Thun je najteži mogući ždrijeb i jednako kao što mi u 1.kolu skupina skinemo Chelsea, tako se i nama - ne daj Bože - može dogoditi da nas netko zaskoči na početku...

    Oprez i mobilizacija moraju biti 100%-ni s naše strane.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    https://www.blick.ch/sport/fussball/superleague/schweres-los-fuer-den-meister-thun-muss-in-der-champions-league-quali-nach-kroatien-id22036284.html

    "The Croatian champions are one of the toughest opponents Thun could have drawn in this round. Zagreb has been a regular participant in European competitions for years. Last season, Dinamo advanced from the first round of the Europa League, and two years ago they qualified for the Champions League, narrowly missing out on the knockout stage."
Home » Filip85
More Comments

Filip85

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo