Comments

  • Ostali Sportovi
    A da vidiš tek listu njihovih izgovora... :zip:
  • Ostali Sportovi
    NBA i NHL titule ostaju na Istoku...

    Drago mi je zbog Knicksa, koji su na titulu čekali od 1973.

    Carolina Hurricanesima je ovo prvi naslov nakon 2006., a Vegasu - franšizi koja u ligi nije niti 10 godina - treće finale (!)
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Koliko praznih mjesta sad kad je kamera prikazala onu kontra tribinu.... :confused:
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Sjećam se Tine Katanić ono jedno prvenstvo dok je zujala po studiju ko cucek i kesila se dok su ovi sjedili i komentirali utakmiceNoel

    Ma ona je bila tamo čisto kao "komad mesa", Valentina je u odnosu na nju prekaljena voditeljica, za koju sam smatrao da je dovedena radi stručnosti, a ne samo ljepote. Nažalost, zbog makarskog ego-tripera imamo voditeljiski "one-man show"- :/
  • 1.HNL 2026./2027.
    https://www.youtube.com/watch?v=MisU27p8lco

    Breko na 48:26 - "Hajduk ima sjajnog trenera, posložio je sve"

    Štimac - "Šta je posložio" ? :rofl:
  • 1.HNL 2026./2027.
    a vrlo važna stavka, supruga Iris je isto tako iznimno za ovu opciju.Keyser Soze

    download.avif
  • 1.HNL 2026./2027.
    Ovo prelazi granicu dobrog ukusa i zakone "slobodnog" tržišta. Nadam se da će se nešto poduzeti po pitanju ove sramote...
  • 1.HNL 2026./2027.
    jel AI ili ne ono sa olybet ?
  • FM26
    https://www.youtube.com/watch?v=7UVo5P6kyA4

    evo ideje za fifa update sejv. hnl repka na sp-u...
  • 1.HNL 2025./2026.
    Ne znam...meni Valentina previše popunjava haljinu za moj ukus...sad zamisli da rodi jednog dana...odoše ti bokovi bespovratno u prorast...
  • Mislav Oršić #99
    Nikada slabiji protivnici...
  • Kladionica
    Nije latina nego smo se Alina i ja igrali Azova i Spetsnaza, ali na stranu to... nego me šokirala činjenica da u Cro Betu ne isplaćuju dnevno više od 150 eura na licu mjesta ??? I još čekaš na tu isplatu tipa 10 minuta ?!? :yikes: Usluga 1/10, da nije do tog bonusa nema teorije da idem tamo više...


    @BBBaranja ako imaš kakve bejzbole za sutra, molim te podijeli :)
  • Kladionica
    Da nisam kukavica bilo bi i više para, bilo me strah staviti 1 na slovence protiv talijana.. 2,20 :/
  • Kladionica
    drago mi je :)