Trener - Mario Kovačević Ako ti je baš baš cijela momčad otišla vrit, a brate onda ti ne štimaš — mali M
Kako neki vole gledati stvari crno to je strava. Kako Bakrar koji je dosao kao 3.napadac nije oso oso vrit? Kako Hoxha daje eurogolove i nije se uklopio u sivilo momcadi? Kako Dominguez i McKenna djeluju suverno i uigrano? Ako je za Bennacera,Villara,Vidovica,Belju,Ljubicica kriv Kova onda je također "kriv" za Bakrara.I za Domingueza koji nam je trenutno mozda najveci potencijal za prodaju za buducnost.
I ne,ni ja nisam zadovoljan Kovom i ima puno istine sto se prica,al to gledanje iskljucivo u negativnom smjeru stvsrno vise svakom ide na zivce. I prenaglasavanje svake sitnice kao ovo da je cijela momcad osla vrit. Doslovno širenje laži kroz neobjektivne argumente. Ako nesto ne valja,ne valja,ali nisam vidio jednu osobu da hvali Kovu zbog Bakrara i Domingueza npr. Al zato za svacije negativno ponasanje od igraca je iskljucivo on kriv. Ja nez gdje su i u kojem klubu igraci ovako lišeni svake krivnje za bilo šta,a da za i svaku pozitivnu sitnicu trener nije zasluzan.
Jel pruzio sansu Mikicu i ovaj se pokazao kao ok? Je. Jesu Topic i Soldo dobili priliku nakon solidne partije u kupu i iskoristili ju u super vaznoj utakmici s igracem manje u Gorici? Jesu.
Jel ista od tog Kovina zasluga? Ako citamo Zonu,apsolutno nista nije.
Prestanite se ponasat ko djeca i budite objektivni
Ne,nije idealan trener i rijetko tko je zadovoljan,mozda ga ni dobar rezultat nece spasit pa cak i naslov ako uspije ostat do kraja sezone.I ne,ne morate bit pozitivni,kritizirajte,ali dajte prestanite također bit neobjektivni. Barem budite realni.