Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo naravno da necemo ali 700tis eura godisnje MENI nije vrijedno da vrazji proizvod stoji na svetom dresu, da moj klub aktivno promovira kladenje i kocku itd. Radije bih da za malo manje novaca stoji npr Lana grupa, Koncar ili Zagrebacka pivovara.
Dinamo je vise od kluba i treba se ponasati tako i od strane vodstva. Ne kazem da trebaju raditi protiv kluba na nacin da odbiju 5 milja eura od neke kladionice a drugi ne-kladionica sponzor daje 500tis, to bi bilo stetno za klub ali 700tis je smjesna cifra da nam favbet bude sponzor i na sljedecem ugovoru. I po meni bi morali raditi i na osvjestavanju kakvo je zlo kocka i kladionica, kao i za druge ovisnosti. Znamo kako duboko prodire Dinamo u sve nase zivote i kakav utjecaj imaju na nas.
Onak tko se nije suocio sa posastima ovisnosti kockanja ne zna o cemu pricam. Vise bliskih osoba je unistilo zivote vise obitelji...laze, mulja, samo da dobije lovu za kocku. Pa uvuce obitelj i prijatelje da ih izvuku i jos tude obitelji unisti svojim ponasanjem. Uzas i horor. Clan obitelji je ovisan o koksu i oporavlja se i sad zivi u zajednici gdje radi normalan posao, okreuo se vjeri i moci ce dozivit starost. Nije nikome nastetio i niciii zivot nije unistio osim (skoro) svoj.