Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja Mijenjam ispadanje u playin-u nakon grupa europske lige za 25. mjesto i neprolazak grupa u ligi prvaka.
Svaki dan u tjednu. — Zagi
Ja ne. Liga Prvaka je Liga Prvaka. I to znaci da ne moramo prodat 2-3 kapitalca da nadoknadis razliku u lovi izmedu EL i LP i brze i lakse mozemo gradit ekipu da dodemo do toga da nam 40 milja svake godine bude prakticki automatski u budzetu a to znaci da zalogaji kao Livi i Bennacer ove godine nebi bili problem. Zamisli popunit roster sa 10 "Livija" i "Belje". Pa jebo me pas ako ne bi svaku godinu bili u top 24. Ali moramo pregrmit 1-2-3 neprolaska u LP za redom.