ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Dali Maricu stolicu napokon
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Tuga svih 15 ljudi na trgu
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Oh ne
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Im from Switzerland take me to America
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    "Pa svugdje u svijetu ljudi navijaju za susjede"
    U svijetu:
    https://streamable.com/295xja
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    "Nasi" mediji kada vide veceras tu jednu utakmicu:
    giphy-6.gif
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    moraš na Turke i razbiješ ih u Istanbulu — Keyser Soze

    Jedna od najdrazih utakmica
  • Nogometni Podcast
    Inace mi je Losa super poslusati za repku kaj kaze jer covjek zna te stvari u detalje, vjerovatno vise od Dalica. Mnogi ga ne vole, ali meni uvijek to tako jebeno za slusat. — ZG plavi 01

    E jbg sad :rofl:
  • Ostali Sportovi
    Hrgovic-Itauma 29.8
    London, O2 arena
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ↪emilperska
    mislim da je sve to produkt toga da je reprezentacija u trendu zbog rezultata zadnjih 10-ak godina. Kada bi reprezentaciju napustili rezultati, napustilo bi ih i pola tih klobucara
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    https://streamable.com/rozi5q
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Nisam gledao, ali koliko sam skuzio Panama je bila bolja i onda naivno popila kontru u 90+
  • Shit of the day
    Los:Hrvatska je odigrala jednu od boljih, a svakako najzabavniju utakmicu otkad je Dalić izbornik.
    Englezi su sakupili velika 3 i pol očekivana gola, ali 80% toga odlazi na nevjerojatnu Modrićevu individualnu neopreznost i prvih 10 minuta drugog poluvremena, gdje iz nekog razloga Hrvatska nije postojala.
    Međutim, bilo je more toga dobrog - pogotovo u prvom poluvremenu - na račun čega mislim da sa tim stilom i kvalitetom igre će se doći do sljedeće dvije pobjede:

    - Odličan pritisak na zadnju liniju i oduzimanje lopte/forsiranje dugih lopti njihove obrane, koje su se lako kupile. Nakon jedne takve oduzete je i Baturina postigao gol.
    - Jedan od ljepših golova hrvatske reprezentacije je bio onaj Musin, a i generalno se igralo prilično kombinatorno i dopadljivo.
    - Fair play perfektan.
    - Baturina je baš igračina.

    U najavi utakmice (ima snimljeno) napomenuo sam kako bez Matanovića/Budimira gubimo napadača na prvoj stativi kornera i da bi nam prekidi onda mogli biti veliki problem. Bili su nažalost i veći nego se moglo misliti, ali s druge strane - Englezi su tu najbolji na svijetu, ostale reprezentacije neće biti ni približno.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Imaju li mozda dobre prekide i brze igrace?!
    ptsd-1.png
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Pero:Ne bih rekao da su oni bili bolji
    A brate moj...
Home » KtcGoat
More Comments

KtcGoat

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo