ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    ↪Probirštift
    s kad ce se ta javit,ja cekam strpljivo? :starstruck:
  • 1.HNL 2026./2027.
    ↪Dzoni
    dali su mu ponudu za koju su znali da ce je odbiti. A vjerojatno isto tako i ovi magarci Rebicu. Nema se. A ne radi se na tome da se stekne i zadrzi. Da nema Rijeke pored nas, HNL bi bio liga livade i maslacka. Realno, HNL su klubovi bez gledatelja (osim nas i Rijeke) i gledatelji bez kluba (magarad) tako da je jasno da kvaliteta pada iz godine u godinu i love sve manje. Spirala ili krug smrti za ligu. A HNS zmiri na to, ne zanima ih i gura jedini projekt, reprezentaciju u kojoj uskoro nece imati tko igrati.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    I meni je imenjak
    ↪Frizura Robija M
  • 1.HNL 2026./2027.
    ↪Paggini
    Dovest će za zamjenu nelog šiptara Bambxhu s Kosova koji ne zna hodati ravno,
    :lol: :lol: ne zna hodat ravno...
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    ↪prefontaine
    i ja sam dobio takav mail....puno im srece drugi put! :brow:
  • 1.HNL 2026./2027.
    Nekima dodje Šivalec,drugima ode Rebić :strong: :lol:
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Prije je bilo bolje :rofl: :rofl:
  • Bivši Igrači & Treneri
    Zeka u Sarajevo,Josko u emisiju :lol:
  • Novi "Stadion Zagreb" (Kranjčevićeva ul.)
    Mislim da bi najbolje ime bilo Zagrebacki Divan Stadion ili skraceno ZDS. To u Skupstini prolazi ziher :cool: :joke:
  • Transferi - rasprave
    Konacno se popiskio :rofl: :strong: :love: dobro dosao kuci Orsa!
  • Transferi - rasprave
    Jos ceka na Rebru red??? :scream: :lol:
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Vidim ja,tj.citam,malo ste se prevec okrenuli kritici i propitivanju rada naseg Izbornika i sad sam malo uvredjen (nisam iznenadjen) takvim vasim ukupnim ponasanjem, i moram priznati, vidim,tj.citam da ne postujete Rijec Izbornika:
    "Nema mjesta za propitivanje Njegovog rada i Njegove logike." Molim dosta ovog bogoIzbornickoghuljenja i svi sad za pokoru 10 hnsaša,zdravokustića i slavaIzborniku i tak to uz klecanje na kuruzi u kutu!
    Sram vas budi. Pa da vas opet podsijetim...u pocetku bijase Rijec...Nema mjesta za propitivanje Njegovog rada i Njegove logike i Rijec bijase od...Izbornika i Rijec bijase Izbornik
    :joke:
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    ↪NORTE
    u centru europe smo s najvecim grbom i odmah vidljivi na prvu! Nemre bolje :love: hvala TM
  • Novi "Stadion Zagreb" (Kranjčevićeva ul.)
    Stara prostitutka? :chin: :lol:
  • 1.HNL 2026./2027.
    Ajde nek je Kek dosao. Biti ce zanimljivije. A magarcima jos teze :lol:
Home » Thor
More Comments

Thor

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo