Hrvatska nogometna reprezentacija Sve u svemu dobar rezultat na kraju. Ne znam dal smo igrali sa 70% namjerno ili je tak. Kuzim priprema,treba pazit ozljede i uigrat. Vidjet cemo. Necu biti negativan jer je to ipak repka ali nisam bas odusevljen. Uglavnom,zelim nam uspijeh kako got bilo i tko got igrao i podrska do kraja bez obzira. No misljenje ostaje za izbor igraca i koncepcija igre. Pozitiva od sada pa sto bude.
Igraj moja Hrvatska!