Hrvatska nogometna reprezentacija Svi ste sve napisali. Veli izbornik,fokus nam je obrana pa popili 4komada. Sta bi bilo da nije! Mali Vuskovic mora jos puno zganaca pojesti da bi bio top stoper. Kvalitetan je za tam gdje igra mozda ali ovo je na razini prosjeka. Brijem da bi nas Niko bio puno bolji izbor. Modric nazalost kriminalno los. Mozda da odigra kad treba zadnjih 10 min ak treba odradit dobru rezu do kraja. Kova je malo popravio. Marco je fakat unio zivost, i radi razliku. prekasno usao pa cak i Krama je digo zivost. Pasalic drugi i Vlasic truba. Sucic i Bati jedini drze vodu i Perisic. Uglavnom sporo i rastrzano. Stojke i Miske, bi bili top. Ako nista drugo Stojke da pol sata maltretira obranu i srednji red. Nisam bas optimist, nisam ni imao neka ocekivanja kad sam vidio tko i zakaj ide,no mozda na guzove prodjemo grupu ali dalje...tesko.