Hrvatska nogometna reprezentacija Vjezbali su oni k...prekide. Englezi su ih vjezbali. Iz aviona se vidlo da Kane stoji na vrhu 16. Zasto? Zato kaj ne bu sudjelivao u skoku na loptu iz kornera ili povratnu? Ne! Nego zato kaj je komba neka. Koliko moras biti inteligentan da to shvatis? Ono na razini skocne bube je dovoljno,valjda!
Na frajera ide ubac,ovaj zna di ide, drugi englez mu jos napravi blok kod skoka na nasem i ovaj sam ko duh ugura bez beda! Kane stoji sam daleko! Ziher nebu pucal glavom ili nogom! Kaj ste vi vjezbali??
Daj molim te :roll: