ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Imamo i drugog Sučića za vezu, — Jos-Optimus

    Ispravi me ako griješim, ali nije li on u jednoj od prijateljskih (ne znam jel sad ove dvije zadnje ili one u ožujku), silom prilika, zaigrao na lijevom beku? :lol:

    Apsurd te situacije je jednostavno čudo
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ↪eol12
    A jebiga, ponadaš se kod 2-2, ponese val sreće, i onda lagano gašenje i prizemljenje.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ↪hardek
    Da bismo to mogli, morali bi ih prvo sustići, a oni čim krenu u tranziciji, već su dva-tri koraka ispred naših.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Imam osjećaj da je nama isti set izmjena, vodili 3-0, gubili 3-2, ili igrali 0-0
  • Dominik Livaković #40
    Da ga nema večeras, mi bi već 6 primili od Engleza
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ↪KtcGoat
    Francuski jezik i izgovor. Isto tak se Moulin čita Mu-lan.

    Morat ću se posuti pepelom, nije mi bio jasan sastav, nije mi bio jasan kriterij po kojem se zove, i apsolutno mi ništa nije jasno kako od očekivane dosade dobijemo ovo.

    Ma meni jednostavno nije jasan nogomet po svemu sudeći
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Izgledalo mi je kao zaleđe, al dobro je. Nadam se da nema dodatne provjere tijekom poluvremena i mogućnosti promjene odluke.

    Nešto me pamćenje služi da je bilo tako nešto u Bundesligi za neki penal, ali to su bili vrlo rani dani i počeci VAR-a.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Jel nije prije utakmice Dalić najavljivao da je Pašalić taj koji je tu za skok igru i da čuva Kanea?
    Ili je Musa taj koji ga je tu trebao preuzeti?

    A živote
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Nitko nek ne čuva Kanea
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Sučić - Bati kombinacija :love:
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ↪Krizy
    Što više čitam što su rekli drugi komentatori, ispada da je krivo pisalo na grafici.
    Encroachment ali ne zbog golmana
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ↪rioda
    Ma znam da je to pisalo, al mi više izgledalo da su ova dvojica naših uletili prije i počistili loptu u korner nakon obrane. Moram ponovo pogledati sliku u trenutku šuta.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Ne znam jel zbog Livija, ili ove naše dvojice koji su uletili prije vremena
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Livi spašava al ponavlja se zbog ulaska ovih ili prijestupa
  • 1.HNL 2026./2027.
    ↪Krizy
    Mala ispravka netočnog navoda, Slask je bio u drugoj ligi, ali je izborio plasman nazad u Ekstraklasu kao drugoplasirani
Home » jp23
More Comments

jp23

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo