ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • 1.HNL - 17.kolo - Gorica - Dinamo Zagreb - 23.1.2021. - 17.05h, Stadion Radnik, Velika Gorica
    Nije tu samo Kevin zajebo, gledaj i pozicioniranje Gvardiola i Perića, ja ne znam kog oni čuvaju
  • 1.HNL - 17.kolo - Gorica - Dinamo Zagreb - 23.1.2021. - 17.05h, Stadion Radnik, Velika Gorica
    A u pičku i 2-2
  • 1.HNL - 17.kolo - Gorica - Dinamo Zagreb - 23.1.2021. - 17.05h, Stadion Radnik, Velika Gorica
    Oršić 2-1!
  • 1.HNL - 17.kolo - Gorica - Dinamo Zagreb - 23.1.2021. - 17.05h, Stadion Radnik, Velika Gorica
    Lijep gol Ivanušeca, sad treba nastavit napadat i zabit još jedan pred poluvrijeme
  • 1.HNL - 17.kolo - Gorica - Dinamo Zagreb - 23.1.2021. - 17.05h, Stadion Radnik, Velika Gorica
    Bome samo zbog stopala KTCa nije bio offside...
    Može mi netko reći koja je uloga Jakića u momčadi?
  • 1.HNL - 17.kolo - Gorica - Dinamo Zagreb - 23.1.2021. - 17.05h, Stadion Radnik, Velika Gorica
    Dobar ovaj Dieye...
  • 1.HNL - 17.kolo - Gorica - Dinamo Zagreb - 23.1.2021. - 17.05h, Stadion Radnik, Velika Gorica
    Yep, Gorica zabila, gol vrijedi (VAR potvrdio)
  • 1.HNL - 06.kolo - Dinamo Zagreb vs Rijeka - 19.01.2021. - 18;05h - Maksimir
    Ovo podsjeća na tekme na jesen, baš loše
  • 1.HNL - 06.kolo - Dinamo Zagreb vs Rijeka - 19.01.2021. - 18;05h - Maksimir
    Sad Tolić ulazi.... Kasno...
  • 1.HNL - 06.kolo - Dinamo Zagreb vs Rijeka - 19.01.2021. - 18;05h - Maksimir
    Eo ga 0-2 Andrijašević a Bože dragi
  • 1.HNL - 06.kolo - Dinamo Zagreb vs Rijeka - 19.01.2021. - 18;05h - Maksimir
    Da nema Livakovića ovo bi sad bilo i 3 u mreži...
    A penal šteta trošit riječi, nije ni pogledao gore dok je pucao, a da je, vidio bi kak je Nevistić bio krenuo lagano u tu stranu..
    Nisam siguran jel to bilo, ili se Nevistić tek nakon udarca bacio (što ako jest, svaka čast, rijetko golmani to rade iako je bolja opcija nego napamet bacanje)
  • Igrači Dinama na posudbi u drugim klubovima
    Jel itko ispratio oba Kima u Istri? Jesu išta bolje / češće počeli igrati? Ili je ovaj Kim Gyu Hyeong tek otišao tamo na posudbu?
  • Bivši Igrači & Treneri
    Koje su šanse ako Šunjić i Birmingham odu u treću ligu, da ga vratimo mi nazad? Ili mislite da će ga uzet neki drugi klub u championshipu?
  • Transferi - rasprave
    Šta je na kraju sa onim Korejcem, Kim Hyun-Woo, jel još u Istri na posudbi?
  • Nogometni Stadioni
    ↪deda
    Trenutno je utučeno oko 90 milja eura (cirka 600 milijuna kuna) u naše drago ruglo unazad 20 godina. I što smo dobili od toga? Nije stvar koliko je novaca, nego kako se iskoriste, eno Ferencvarosov stadion je odličan, moderan i ako se ne varam 40-45 milja eura je koštao.

    Problem kod nas je što od ovih već utučenih 600 milijuna kuna, tko zna koliko je završilo u džepovima kumova, prijatelja, i dakako u džepovima zdravkeca i bandoljerosa.
Home » jp23
More Comments

jp23

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo