ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • 1.HNL - 17.kolo - Gorica - Dinamo Zagreb - 23.1.2021. - 17.05h, Stadion Radnik, Velika Gorica
    KTC ZABIO
  • 1.HNL - 17.kolo - Gorica - Dinamo Zagreb - 23.1.2021. - 17.05h, Stadion Radnik, Velika Gorica
    Evo šanse Petku da zabije na svoj stoti nastup
  • 1.HNL - 17.kolo - Gorica - Dinamo Zagreb - 23.1.2021. - 17.05h, Stadion Radnik, Velika Gorica
    ↪Dragon1Warrior123

    Istina, ali nekako sam mišljenja da je tadašnji sustav više pasao Petkoviću nego sadašnji
  • 1.HNL - 17.kolo - Gorica - Dinamo Zagreb - 23.1.2021. - 17.05h, Stadion Radnik, Velika Gorica
    Jel ovo možda nedostatak autoriteta trenera?

    Bjelica je znao kazniti Petkovića kad igra za kurac, ili kad je u lošoj formi, ili kad jednostavno mu se ne da (kad je zakasnio na trening i slično)
  • 1.HNL - 17.kolo - Gorica - Dinamo Zagreb - 23.1.2021. - 17.05h, Stadion Radnik, Velika Gorica
    Kako je ovo bila lijepa šansa... šteta
  • 1.HNL - 17.kolo - Gorica - Dinamo Zagreb - 23.1.2021. - 17.05h, Stadion Radnik, Velika Gorica
    ↪Dragon1Warrior123

    A bude jednu Kevin nabio preko pol terena, netko iz Gorice će se poskliznuti i Kastrati uzet to i nekako zabit :lol:
  • 1.HNL - 17.kolo - Gorica - Dinamo Zagreb - 23.1.2021. - 17.05h, Stadion Radnik, Velika Gorica
    ↪Dragon1Warrior123

    Ne ne, prvo Kastrati zabije pa onda tek primimo četvrti gol :lol:
  • 1.HNL - 17.kolo - Gorica - Dinamo Zagreb - 23.1.2021. - 17.05h, Stadion Radnik, Velika Gorica
    Jakić izlazi, ulazi Kastrati.
  • 1.HNL - 17.kolo - Gorica - Dinamo Zagreb - 23.1.2021. - 17.05h, Stadion Radnik, Velika Gorica
    Kakav gol Špikića...
  • 1.HNL - 17.kolo - Gorica - Dinamo Zagreb - 23.1.2021. - 17.05h, Stadion Radnik, Velika Gorica
    ↪Dragon1Warrior123

    Šteta što nije, vjerujem da bi se lopta ili odbila nekom od naših ili da bi bar korner imali iz tog...
  • 1.HNL - 17.kolo - Gorica - Dinamo Zagreb - 23.1.2021. - 17.05h, Stadion Radnik, Velika Gorica
    Poništili Gavri gol radi offsidea
  • 1.HNL - 17.kolo - Gorica - Dinamo Zagreb - 23.1.2021. - 17.05h, Stadion Radnik, Velika Gorica
    ↪Dragon1Warrior123

    Sad ovo ne znam jel do trenera ili ne (naginjem više da je), posebno kad uzmemo u obzir kako nas je Rijeka pojela na kontre prije koji dan
  • 1.HNL - 17.kolo - Gorica - Dinamo Zagreb - 23.1.2021. - 17.05h, Stadion Radnik, Velika Gorica
    Ruku na srce, stvorimo pokoju lijepu šansu i nestanemo nakon toga. Obrana nam danas nije na nivou, vezni red bez Majera je slabiji, a 4-4-2 nam ne leži.

    Još uvijek ne znam koja je uloga Jakića u ovoj momčadi, jel on samo izuzetno loša verzija Ademija ili? Defanzivno nije bog zna šta, ofenzivni veznjak svakako nije, vraća se iznijet loptu i onda se samo dodaje sa KTCom dok KTC ne nabije preko pola terena.
  • 1.HNL - 17.kolo - Gorica - Dinamo Zagreb - 23.1.2021. - 17.05h, Stadion Radnik, Velika Gorica
    ↪Navijač Dinama


    Ponavljam, ispred njega Dvorneković. Tražiš krivca u krivom čovjeku, pošto su ovog trebali čuvat ili Jakić ili Ademi, i isto tako možeš postaviti pitanje koga čuvaju Gvardiol i Perić, odnosno koji od njih je čuvao lika u offsideu, a koji je samo bio tamo da popuni brojke.
  • 1.HNL - 17.kolo - Gorica - Dinamo Zagreb - 23.1.2021. - 17.05h, Stadion Radnik, Velika Gorica
    ↪Navijač Dinama
    A najbolje da je uletio u njega i pri tom ubio i Dvornekovića i penal skrivio...
Home » jp23
More Comments

jp23

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo