ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • 1.HNL - 21.kolo - Dinamo Zagreb - Osijek- 13.2.2021. - 17.30h, stadion Maksimir
    ↪cron1ck
    Ovo kazes kao da trenutni nas trener nema jos vece komplekse :rofl:
    Da se vratimo par dana unazad i na apel HNSu nakon kojeg se smjenila cijela sudacka organizacija?
    Ili na zaljenje kako je jedan (sada bivsi) igrac u kontaktu sa bivsim trenerom?

    Bjelicini kompleksi nisu neočekivani, s obzirom na način kako se naš voljeni klub riješio njegovog čitavog stručnog stožera, potom njega ostavio samog na cjedilu da se kuha i onda se riješio i njega. Zatim stavili jovičevića nakratko, a potom doveli ovog klauna, pardon, menadžera engleskog tipa, čijim su se rezultatima i uspjesima hvalili, pa potom i bockali direkt Bjelicu kako nikad Dinamo nije bolje kotirao napadački, i kako su postigli X golova dosad u Y utakmica (ne znam koje su brojke), i onda naglasili kako je značajno više nego prošle sezone. Inače post kojeg su uklonili / izmjenili da maknu direktno bockanje bivšeg trenera.

    Sa ovim klaunom necemo daleko, mislim živi bili pa vidjeli. Da ima imalo pravde u ovom nepravednom i iracionalnom sustavu, ovog klauna ne bi vise nikad vidjeli blizu naseg kluba, a bome ni njegovog brata, velikog hrvata, jugoslavena, hercegovca, ovisno o prigodi.
  • 1.HNL - 21.kolo - Dinamo Zagreb - Osijek- 13.2.2021. - 17.30h, stadion Maksimir
    ↪Nino Bule
    jel im nije omjer 1-1? Kad je Dinamo dobio Osijeka 4-1, trener je bio Kulesevic.
  • 1.HNL - 21.kolo - Dinamo Zagreb - Osijek- 13.2.2021. - 17.30h, stadion Maksimir
    Dobra obrana Livakovića za kraj...

    Provukli smo se na kraju, al sad će krenut ono euforično kako smo jebeni, super i nenadjebivi, sprdnje na racun osijeka sa "kak su izgubili ak imaju bjelicu".

    Kada pogledaš ekipe, iz aviona je vidljivo da Dinamo ima puno bolju ekipu od Osijeka.
    Kada uzmeš u obzir trenere oba kluba, onda ispadne ovakav rezultat i čupanje, gdje je jedini gol koji smo zabili posljedica mentalnog lapsuza protivničkog obrambenog :lol:
  • 1.HNL - 21.kolo - Dinamo Zagreb - Osijek- 13.2.2021. - 17.30h, stadion Maksimir
    Ide VAR provjera ponovno, nema penala
  • 1.HNL - 21.kolo - Dinamo Zagreb - Osijek- 13.2.2021. - 17.30h, stadion Maksimir
    Opet ruka KTCa?
    Edit: falio upitnik
  • 1.HNL - 21.kolo - Dinamo Zagreb - Osijek- 13.2.2021. - 17.30h, stadion Maksimir
    Perić ušao, izišao Oršić
  • 1.HNL - 21.kolo - Dinamo Zagreb - Osijek- 13.2.2021. - 17.30h, stadion Maksimir
    Jel nije ovdje Lauritsen nagazio na Miereza ili? Jel ovo usran stream pa je izgledalo kao cist faul ili?

    Više nego ovaj sad faul Petkovića za koji je Petko pobro žuti
  • 1.HNL - 21.kolo - Dinamo Zagreb - Osijek- 13.2.2021. - 17.30h, stadion Maksimir
    ↪bbbjura
    njega pogodilo u ruku pa se odbilo u pod / pa lauritsenu u ruku?
    Ili tako nekako, čudno je izgledalo
  • 1.HNL - 21.kolo - Dinamo Zagreb - Osijek- 13.2.2021. - 17.30h, stadion Maksimir
    ↪Navijač Dinama
    Nakon prošlog apela na HNS, nisam mislio ni da žuti smije dobit :lol:
  • 1.HNL - 21.kolo - Dinamo Zagreb - Osijek- 13.2.2021. - 17.30h, stadion Maksimir
    ↪Krizy
    Sa Stojanovićem se bar znalo na čem smo.
    Eo taman Stojke umjesto Franjića.

    Izvadili smo defanzivca za desnog beka.
  • 1.HNL - 21.kolo - Dinamo Zagreb - Osijek- 13.2.2021. - 17.30h, stadion Maksimir
    ↪Nino Bule
    klaun bio i klaun ostao
  • 1.HNL - 21.kolo - Dinamo Zagreb - Osijek- 13.2.2021. - 17.30h, stadion Maksimir
    Eo Ristovski drugi žuti... A debila
  • 1.HNL - 21.kolo - Dinamo Zagreb - Osijek- 13.2.2021. - 17.30h, stadion Maksimir
    Atiemwen za Majera
  • 1.HNL - 21.kolo - Dinamo Zagreb - Osijek- 13.2.2021. - 17.30h, stadion Maksimir
    ↪martens
    Rekao bih da cupa zokija, jer poradi Livakovicevih partija (i partija veceg dijela obrane) ovaj ne izgleda dovoljno velik klaun kao sto je
  • 1.HNL - 21.kolo - Dinamo Zagreb - Osijek- 13.2.2021. - 17.30h, stadion Maksimir
    Druga stativa
Home » jp23
More Comments

jp23

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo