ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • UEL - 1/16 finala - Krasnodar vs. Dinamo Zagreb - 18.2.2021. - 18:55h - Krasnodar - Krasnodar
    Vodimo 3-2 al ne smijemo se opustiti opet, ovaj gol doduše čist golmanov gol :lol:
  • UEL - 1/16 finala - Krasnodar vs. Dinamo Zagreb - 18.2.2021. - 18:55h - Krasnodar - Krasnodar
    Beli 2-3. Što sve neću vidjeti :rofl:
  • UEL - 1/16 finala - Krasnodar vs. Dinamo Zagreb - 18.2.2021. - 18:55h - Krasnodar - Krasnodar
    Znači tko je ovo trebao čuvati Claessona, po snimci mi izgleda da je Jakiću pobjegao
  • UEL - 1/16 finala - Krasnodar vs. Dinamo Zagreb - 18.2.2021. - 18:55h - Krasnodar - Krasnodar
    Berg nas trpa kao da smo mu mušterije iz Malmoa
  • UEL - 1/16 finala - Krasnodar vs. Dinamo Zagreb - 18.2.2021. - 18:55h - Krasnodar - Krasnodar
    ↪Krizy
    misliš 41. frizurom u 17. nastupu :lol:
  • UEL - 1/16 finala - Krasnodar vs. Dinamo Zagreb - 18.2.2021. - 18:55h - Krasnodar - Krasnodar
    Majer van, Atiemwen unutra
  • UEL - 1/16 finala - Krasnodar vs. Dinamo Zagreb - 18.2.2021. - 18:55h - Krasnodar - Krasnodar
    sprema se ući Beli
  • UEL - 1/16 finala - Krasnodar vs. Dinamo Zagreb - 18.2.2021. - 18:55h - Krasnodar - Krasnodar
    ↪reziser
    vidio sam da, samo me začudilo da ima VAR u nokaut fazi EL, znam da ima u LP, al nisam znao za EL
  • UEL - 1/16 finala - Krasnodar vs. Dinamo Zagreb - 18.2.2021. - 18:55h - Krasnodar - Krasnodar
    a ima VAR u nokaut fazi? lijepo
  • UEL - 1/16 finala - Krasnodar vs. Dinamo Zagreb - 18.2.2021. - 18:55h - Krasnodar - Krasnodar
    sreća pa offside
  • UEL - 1/16 finala - Krasnodar vs. Dinamo Zagreb - 18.2.2021. - 18:55h - Krasnodar - Krasnodar
    Al smo imali sad sreće
  • UEL - 1/16 finala - Krasnodar vs. Dinamo Zagreb - 18.2.2021. - 18:55h - Krasnodar - Krasnodar
    Petko trpa
  • UEL - 1/16 finala - Krasnodar vs. Dinamo Zagreb - 18.2.2021. - 18:55h - Krasnodar - Krasnodar
    Kako će nam se neiskorištavanje ovakvih kontri obit o glavu
  • UEL - 1/16 finala - Krasnodar vs. Dinamo Zagreb - 18.2.2021. - 18:55h - Krasnodar - Krasnodar
    Blazicko isto ima očito komplekse neke
  • 1.HNL - 21.kolo - Dinamo Zagreb - Osijek- 13.2.2021. - 17.30h, stadion Maksimir
    ↪BBB Sibenik
    ↪cron1ck

    Kad vidim izjavu, rekao bih da je izjava na mjestu. Ima dijelova di se vide kompleksi, ali budimo realni, koji dio je laž ili podjebavanje?
    Dinamo u zadnjih dva tri tjedna je doveo koliko igrača, Ristovski, Čabraja, Špikić, Nevistić, Bulat, Štefulj?
    Realno što je rekao Bjelica je da je Osijek klub koji je sa financijskim mogućnostima ispod Dinamove razine i to je to. Kao što sam ranije rekao Bjelica ima komplekse, al ova izjava mu je sasvim prihvatljiva
Home » jp23
More Comments

jp23

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo