ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • UEL - 1/8 finala - Tottenham vs. Dinamo Zagreb - 11.3.2021. - 21:00h - Tottenham Hotspur - London
    Čisto sumnjam da će "naše najisplativije rješenje" preći na 3 (odnosno 5) u ovakvoj tekmi bez ikakve pripreme. Ne bih rekao da on ima muda za tako nešto, plus to bi bilo kao da kopira Bjelicu protiv Atalante, a njegov ego bi teško mogao podnijeti to. Iako bi to bila najbolja opcija, neovisno o tome ima li Gvardiola ili ne (iako smo svakako bolji sa njim).

    Ne sviđa mi se što se Tottenham raspucao taman prije nas, zadnjih 5 tekmi imaju 4 pobjede i 1 poraz, 14 postignutih, a 3 primljena gola. Od ta tri, 2 su primili u porazu od West Hama, tako da zadnje 4 tekme imaju gol razliku 13:1.
    Wolfsbergera su nabili, dva put po 4 gola, dok smo se mi sa njima mučili u Zagrebu dok Beli nije zabio, a budimo realni to je bio golmanov gol. U uzvratu jest bilo puno bolje doduše.

    Vjerujem da nas Mourinho neće podcijeniti, čeka nas izuzetno teška utakmica. Ja ne znam za vas sve, ali mene sama pomisao jednog Sona ili Balea kako ide na Ristovskog ne čini baš mirnim. Mislim i dalje puuuuno bolje nego zamišljanje kako idu na Stojanoviča, to bi bio horor i pol.

    Sad samo pitanje ostaje hoće li Mourinho nastaviti sa Deleom i sličnima u EL, ili će početi gledat ozbiljno na natjecanje, pa da vidimo i Kanea protiv nas.
  • 1-hnl-24kolo-Dinamo-Zagreb-Rijeka -7-3-2021-17:30, stadion Maksimir
    ↪Navijač Dinama
    Samo tijekom Bjelice smo izveli 5-3-2 i nabili jaču ekipu od sebe, čisto sumnjam da će naš "menadžer engleskog tipa" promijeniti sastav i formaciju pred takvu utakmicu
  • 1-hnl-24kolo-Dinamo-Zagreb-Rijeka -7-3-2021-17:30, stadion Maksimir
    S obzirom da dovodimo Nevistića na ljeto, to sigurno znači ili odlazak Zagorca u mirovinu ili spremna/dogovorena prodaja Livakovića.
  • 1-hnl-24kolo-Dinamo-Zagreb-Rijeka -7-3-2021-17:30, stadion Maksimir
    Atiemwen i Gavranović ulaze, Petko i Oršić izlaze
  • 1-hnl-24kolo-Dinamo-Zagreb-Rijeka -7-3-2021-17:30, stadion Maksimir
    Ulazi Kastrati, izašo Ivanušec
  • 1-hnl-24kolo-Dinamo-Zagreb-Rijeka -7-3-2021-17:30, stadion Maksimir
    Priznat gol, 2-0
  • 1-hnl-24kolo-Dinamo-Zagreb-Rijeka -7-3-2021-17:30, stadion Maksimir
    nešto duga provjera VARa
  • 1-hnl-24kolo-Dinamo-Zagreb-Rijeka -7-3-2021-17:30, stadion Maksimir
    Al smo sad imali sreće kod grede i kornera
  • 1-hnl-24kolo-Dinamo-Zagreb-Rijeka -7-3-2021-17:30, stadion Maksimir
    Ivanusec 1-0!
  • KUP - 1/4 - Dinamo Zagreb - Slaven Belupo - 3.3.2021. - 17.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Kraj, 2-0
  • KUP - 1/4 - Dinamo Zagreb - Slaven Belupo - 3.3.2021. - 17.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪KlasicZg
    Ademi, gledam na HNTV pa eto :D
  • KUP - 1/4 - Dinamo Zagreb - Slaven Belupo - 3.3.2021. - 17.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    2-0!
  • KUP - 1/4 - Dinamo Zagreb - Slaven Belupo - 3.3.2021. - 17.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪Majki2111
    Lako za Petkov fino izveden penal, ali ako to bude jedini gol što zabijemo, bit će problematično
  • KUP - 1/4 - Dinamo Zagreb - Slaven Belupo - 3.3.2021. - 17.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Petković, 1-0 iz penala... ne znam jesam li sretan penalom ili ne
  • KUP - 1/4 - Dinamo Zagreb - Slaven Belupo - 3.3.2021. - 17.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Znači nažalost ništa dobrog još iz ove utakmice :(

    Nagađam ide izmjena Gvardiol - Čabraja, a kasnije i Atiemwen, samo ne znam oće li umjesto Kastratija ili Oršića...
Home » jp23
More Comments

jp23

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo