ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • UEL - 1/8 finala - Tottenham vs. Dinamo Zagreb - 11.3.2021. - 21:00h - Tottenham Hotspur - London
    ↪Dragon1Warrior123
    Poslao ga nazad u Wales od frustracije.

    Ivanušec danas na razini, ostali ne. Greška Theophilea za drugi gol, slalom Lamele kod prvog.

    Eo izvadili Kanea da ne bi slučajno hattrick zabio ili se ozljedio
  • UEL - 1/8 finala - Tottenham vs. Dinamo Zagreb - 11.3.2021. - 21:00h - Tottenham Hotspur - London
    Otkako su ušli Kastrati i Beli, mi nemamo dovoljno igrača koji igraju obranu. Leovac ne izlazi na tu loptu, Theophile ne izbije kak spada i mi primimo šupački gol.

    Sve od početka do kraja na ovoj tekmi je krivo, od pristupa prvo poluvrijeme, od vremena izmjena.

    Evo sad i Petkovića izvadio, stavio Gavranovića
  • UEL - 1/8 finala - Tottenham vs. Dinamo Zagreb - 11.3.2021. - 21:00h - Tottenham Hotspur - London
    eo i 2-0 nažalost
  • UEL - 1/8 finala - Tottenham vs. Dinamo Zagreb - 11.3.2021. - 21:00h - Tottenham Hotspur - London
    Mi kao da ne gledamo isti Dinamo. Prvo poluvrijeme se pola naših ne usudi izaći iz obrane na igrača a vi pišete da ne igramo kao pičke. Jeste kvaliteta je daleko na njihovoj strani, ali barem malo da dio igrača pokaže jebene volje i želje a ne preplašeno gledat kao klinac iz vrtića koji začudom uđe na utakmicu osmaša.

    Drugo poluvrijeme se vidi više želje za razliku od prvog
  • UEL - 1/8 finala - Tottenham vs. Dinamo Zagreb - 11.3.2021. - 21:00h - Tottenham Hotspur - London
    Beli, Gavranović i Kastrati čini mi se
  • UEL - 1/8 finala - Tottenham vs. Dinamo Zagreb - 11.3.2021. - 21:00h - Tottenham Hotspur - London
    kakva šteta, kakva šansa
  • UEL - 1/8 finala - Tottenham vs. Dinamo Zagreb - 11.3.2021. - 21:00h - Tottenham Hotspur - London
    Ima VAR, još stigne... Znači gdje je glava Majeru, gdje je glava tako čovjeka zaustavit u šesnaestercu eeeej, nisi ni pokušao na loptu
  • UEL - 1/8 finala - Tottenham vs. Dinamo Zagreb - 11.3.2021. - 21:00h - Tottenham Hotspur - London
    Majeru koji kurac
  • UEL - 1/8 finala - Tottenham vs. Dinamo Zagreb - 11.3.2021. - 21:00h - Tottenham Hotspur - London
    ↪db-izbjeglica

    Ja čak i nisam iznenađen pristupom, jer je to pristup kojeg je "naše najisplativije rješenje, menadžer engleskog tipa" već par puta pokazao dok je ranije bio trener. U utakmici kad se igra sa favoriziranim protivnikom, naši preplašeni umjesto motivirani. I ovakav Dinamo se već vidio u više navrata pred par godina te čak pretkraj prošle / početkom ove sezone.

    Kao da ih se nije motiviralo ili da im se nije reklo što moraju radit.
    Ako drugo poluvrijeme ne promijenimo stav kompletno, moglo bi biti samo gore za nas.

    I da, jel samo meni dojam da je Majer igrač manje u ovakvoj utakmici? Na to nadodat činjenicu da je ovo jedna od gorih utakmica Oršića što sam imao prilike gledat
  • UEL - 1/8 finala - Tottenham vs. Dinamo Zagreb - 11.3.2021. - 21:00h - Tottenham Hotspur - London
    Kane 1-0 :(
  • UEL - 1/8 finala - Tottenham vs. Dinamo Zagreb - 11.3.2021. - 21:00h - Tottenham Hotspur - London
    Kakva šteta, mogli smo rano povesti
  • UEL - 1/8 finala - Tottenham vs. Dinamo Zagreb - 11.3.2021. - 21:00h - Tottenham Hotspur - London
    Toliko o tome da će odmarat igrače i ići sa slabijom ekipom :lol:
  • Bivši Igrači & Treneri
    ↪Krizy
    Kad se sjetim živaca izgubljenih poradi njegovog igranja odbojke na SP 2006 protiv Australije
  • 1. HNL 2020/2021
    ↪Crusades1986
    Tada će ti biti reakcije "A gledajte šta je svirao, pa da se ovo nekome drugome dogodilo, kmečali bi na sve strane i tražili istupanje iz lige/države".

    Odnosno vrlo slično kao i komentari naših navijača vidljivi pred par stranica... Tako nekako bi bilo.

    Gospodo, Purgeri smo, uzdignimo se iznad razina kmečanja i komentiranja tuđeg kmečanja. Naš je klub Dinamo, i ne bi nas trebalo bit briga ljuti li se navijač Osijeka, Rijeke, Cibalije, Gorice ili Hajduka. A ako se nama desi sranje da nas sudac pokrade, moramo bit iznad toga, a ne spuštat se na razinu kmečanja da nas drugi sprdaju kao što se i njih sprdalo.
  • 1. HNL 2020/2021
    ↪bbbjura
    Čovjek rođen u offsideu, mislim da ne bi imao 80% golova koje je zabio
Home » jp23
More Comments

jp23

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo