ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Sreća pa nismo sad gol na kraju primili... 3:2 kraj utakmice...

    Još protiv Engleske će trebat pokazat sve što imamo i možda proć skupinu
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Znači vodili smo 3-0 i 3-2 je sad u 90toj minuti, još k tome i autogol Kulenovića... Zar i kod malih vatrenih moramo živce kidat i strepit
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    3-0 Vizinger
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Eo i penal za nas! sjajna lopta Ivanušeca

    Edit: Moro zabija iz penala!!!!!
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Vodimo 1:0!!

    Edit: IVANUŠEC!
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Možda se družim sa drugačijom ekipom pa dosad nisam nikog čuo da vrijeđa nekog da je kockaste glave zbog porijekla?

    Da se ne uplićem previše tamo, drago mi je da je izmjenjen sastav, al ne znam što više Oršić mora napraviti da bi startao
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ↪Bosna86
    30:34 gledajući službene susrete, malo je "bolje" ali i dalje nažalost negativna gol razlika kad se uključe i prijateljske (tad je 41:43)
  • 1. HNL 2020/2021
    ↪Crusades1986

    U koji klub navodno prelazi?
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Ušli Špikić i Žaper
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ↪Dragon1Warrior123

    Uvijek bih radije slušao Baloga nego Blažićka. Balog koliko god da je dosadan, ne povraća mi se dok on komentira.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ↪Crusades1986
    U kojem smislu?

    Dalić je osvojio skupinu sad u kvalifikacijama za EP (bili prvi)
    za EP 2008 smo uzeli skupinu sa 29 bodova protiv Engleza, Rusa (Bilić)
    Sa Kranjčarom smo bili na 24 boda i prvi u skupini (isti broj bodova imali i Švedi) za SP 2006.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Zašt mi nismo napravili petu izmjenu na kraju, uveli i Lovrića? Mislim kad već gubimo i trebamo gol, sve karte stavit u napad i šta bude bude.
  • 1.HNL - 26.kolo - Dinamo Zagreb - Gorica - 20.3.2021. - 17.30h, Stadion Maksimir
    Ima ko video gola? krepo mi je max tv stream na početku drugog poluvremena i dok sam popravio, već smo vodili 1-0
  • 1.HNL - 26.kolo - Dinamo Zagreb - Gorica - 20.3.2021. - 17.30h, Stadion Maksimir
    Trebao je dodati po meni... ili ako baš hoće pucat, onda bilo gdje osim po sredini
  • 1.HNL - 26.kolo - Dinamo Zagreb - Gorica - 20.3.2021. - 17.30h, Stadion Maksimir
    Malo promijenjen sastav, ali mora biti dovoljan za pobjedu protiv Gorice
Home » jp23
More Comments

jp23

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo