ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • UEFA Liga prvaka 2020/2021
    ↪Navijač Dinama

    Kada klub potroši u 3-4 godine oko 600 milijuna eura na obrambene igrače, a najveći domet dosad mu je bio četvrtfinale lige prvaka sa tim istim trenerom kojeg cijeli svijet obožava i tvrdi da je najveći trener svih vremena, nego šta će bit nego naftaši?

    Nemam problema sa povremenim ulaganjem u klub, gdje imaš ikakvu dobru računicu i držiš se pravila, ali niti City niti PSG nisu ništa doli mjesta za milijardersko trošenje novca, a u PSGovu slučaju i za pranje imidža o Kataru. Isto mišljenje imam i o Monacu u startu za vrijeme Rusa, isto mišljenje i o Chelseaju otkako je Abramović.

    Jedno je zarađivati kroz marketing, kroz nogomet i rezultate, a drugo je kad brat šeik utrpa 600 milijuna eura u obrambena pojačanja unazad valjda 5 godina, i svejedno ne prođu dalje od četvrt finala (barem ne do danas sa trenutnim trenerom). Da ne spomenemo taj takozvani FFP koji je tu očito samo da se (i sad pardon na izrazu) izjebu manji klubovi da ne bi dobili malo jačeg vlasnika koji bi uložio u istu ekipu, i vjerojatno novce nazad zaradio. I šta da ja kažem za recimo taj Manchester City, koji je muljao (i još mulja) već sad korumpirane i odvratne organizacije poput UEFE I FIFE?

    PSG je imao prošlost, ima i ultrase, i bili su uvijek dobar tim, ali sada nažalost služe više manje za pranje imidža Katra, da oni (Katar) "nisu tako loši". Sreća u nesreći je da se nisu uspjeli riješit svojih ultrasa od navijača, jer su shvatili da klub ne funkcionira baš tako dobro bez njih, da nije to dovoljan brend.

    Možemo bit realni i reći da je nažalost to budućnost nogometa, da će naftaši i naftne obitelji bit većinski vlasnici klubova, ulagat dok imaju zainteresiranost, i kad im dosadi, vjerojatno zasrat cijeli klub i povuć svu lovu iz njega.

    ↪Majki2111

    Ne otpisujem ih, volio bih da dobije Dortmund, ali treba bit realističan i reć da Dortmund ima "bottle" status kao i Spursi recimo. Osobno bi najviše volio da im Haaland utrpa 3-4 gola. Ali što je tu je
  • UEFA Liga prvaka 2020/2021
    Vrlo vjerojatno ćemo gledati naftni derbi u polufinalu lige prvaka :vomit:
  • 1.HNL - 28.kolo - Lokomotiva - Dinamo Zagreb - 11.4.2021. - 19.10h, Stadion Kranjčevićeva, Zagreb
    Kraj 2-0
  • 1.HNL - 28.kolo - Lokomotiva - Dinamo Zagreb - 11.4.2021. - 19.10h, Stadion Kranjčevićeva, Zagreb
    ↪db-izbjeglica
    Khm Gvardiol
  • 1.HNL - 28.kolo - Lokomotiva - Dinamo Zagreb - 11.4.2021. - 19.10h, Stadion Kranjčevićeva, Zagreb
    Gvardiol zabio evo...
  • 1.HNL - 28.kolo - Lokomotiva - Dinamo Zagreb - 11.4.2021. - 19.10h, Stadion Kranjčevićeva, Zagreb
    Ademi napušta teren čini se, šepa...
  • 1. HNL 2020/2021
    ↪Navijač Dinama


    Lokomotiva su poklon bodovi garantirani... Bez previše truda će to bit pobjeda, jer jebiga očajno loši su
  • 1. HNL 2020/2021
    Belupo poveo 2-1
  • 1. HNL 2020/2021
    Poveo Belupo gospodo, ne morate više kmečat kao ovi dolje sa juga ili sad u novije vrijeme ovi sa istoka :lol:
  • Kévin Théophile-Catherine #28
    Ocjena 6.9 sa skrivljenim penalom... Da nije tog penala mislim da bi mu ocjena bila sigurno 7.8 ili viša
  • UEL - 1/4 finala - Dinamo Zagreb vs. Villarreal - 8.4.2021. - 21:00h - Maksimir - Zagreb
    ↪Dragon1Warrior123
    Izlazi Majer, ulazi Franjić, izlazi Oršić ulazi Tolić
  • UEL - 1/4 finala - Dinamo Zagreb vs. Villarreal - 8.4.2021. - 21:00h - Maksimir - Zagreb
    Tolić se sprema ući... Samo pitanje je tko će izići
  • UEL - 1/4 finala - Dinamo Zagreb vs. Villarreal - 8.4.2021. - 21:00h - Maksimir - Zagreb
    Leovac zamjenio Gvardiola
  • UEL - 1/4 finala - Dinamo Zagreb vs. Villarreal - 8.4.2021. - 21:00h - Maksimir - Zagreb
    Petković i Kastrati ušli, Jakić i Atiemwen izašli
  • UEL - 1/4 finala - Dinamo Zagreb vs. Villarreal - 8.4.2021. - 21:00h - Maksimir - Zagreb
    Petković se sprema ući čini se
Home » jp23
More Comments

jp23

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo