ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • KUP - 1/2 - Dinamo Zagreb - Gorica - 28.4.2021. - 18.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪og1986

    Jer smo jebeno bolji od Gorice i koji će nam drek sudačke greške u našu korist? Ak je to kompleks manje vrijednosti ajde super.

    Majer zabio, a mogao bi i četvrti past do kraja
  • KUP - 1/2 - Dinamo Zagreb - Gorica - 28.4.2021. - 18.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Izet Hajrović ulazi, Kastrati izlazi.
  • KUP - 1/2 - Dinamo Zagreb - Gorica - 28.4.2021. - 18.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪Ali
    U ovoj utakmici suđenje Zebeca je bilo užasno, a rekao bih da se većini ne sviđa imat takvo suđenje i gledat kako sudac radi grešku za greškom u našu (ili biločiju) korist, čisto zbog svih konotacija koje to povlači za sobom.

    Sutra nažalost neće biti samo hvalospjevi dva prekrasna pogotka koja su postigli Jakić i Mišić, nego će se postavljati pitanja zašto je isključen igrač Gorice, zašto kriterij za faule ili za žuti karton nije isti za obje ekipe, zašto Zebec pokušava biti hrvatski Mike Dean
  • KUP - 1/2 - Dinamo Zagreb - Gorica - 28.4.2021. - 18.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Jakić sjajan gol...
  • KUP - 1/2 - Dinamo Zagreb - Gorica - 28.4.2021. - 18.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Produžeci, a ako ovako ostane, lako bi mogli biti i penali
  • KUP - 1/2 - Dinamo Zagreb - Gorica - 28.4.2021. - 18.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    evo požutio Kastrati :lol:
  • KUP - 1/2 - Dinamo Zagreb - Gorica - 28.4.2021. - 18.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Kastratijev učinak danas je jedna asistencija, jedan iznuđen crveni (drugi žuti) karton, niz netočnih dodavanja, loših primanja lopte i rekao bih par loših udaraca, ali za pola nisam siguran jesu udarci ili centaršutevi
  • Guzice i Sise
    ↪masacusec
    Valentina Miletić, reporterka sa HNTV...

    Njen instagram
  • KUP - 1/2 - Dinamo Zagreb - Gorica - 28.4.2021. - 18.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    R9iVT6z.png

    Nakon ovog Kastrati se hvata za lice, a koškaju se međusobno prije tog i odguruju kako bi stvorili prednost. (ovaj kako bi usporio kastratija, a kastrati kako bi ga odgurno i pojurio dalje od njega)
  • KUP - 1/2 - Dinamo Zagreb - Gorica - 28.4.2021. - 18.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Drugi žuti za Keitu radi... nisam siguran što je točno tu napravio, čini se lupio kastratija po licu
  • KUP - 1/2 - Dinamo Zagreb - Gorica - 28.4.2021. - 18.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Kakva golčina Mišića
  • KUP - 1/2 - Dinamo Zagreb - Gorica - 28.4.2021. - 18.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Pregledao sam snimku sad na youtubeu, Lauritsen spusti loptu i izgubi ju potom, pa onda Špikić zabije između Ristovskog i Theophilea.
  • KUP - 1/2 - Dinamo Zagreb - Gorica - 28.4.2021. - 18.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    "Sjajan" početak utakmice, dodijelit im loptu na pladnju na centru, i onda zadnji stoper ide lagano na napadača...

    A vidim Lirim Kastrati nakon gola Hajduku nazad u normali sa ovim... ne znam jel šut, dodavanje, ili primirivanje lopte koliko je "dobar" potez
  • KUP - 1/2 - Dinamo Zagreb - Gorica - 28.4.2021. - 18.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪Nino Bule
    Nadam se da će tu formu nastaviti u Dinamovom dresu isto... Taman sam se uključio u prijenos i njegov šut, tko je ovo izgubio loptu na sredini?
  • KUP - 1/2 - Dinamo Zagreb - Gorica - 28.4.2021. - 18.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Špikić zabio za vodstvo Gorice... Dobro šta je ovo
Home » jp23
More Comments

jp23

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo