ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    ↪rakurs
    još kad bi se tako lako i jednostavno dogovorili @Georg Koch i @don
  • Juan Córdoba #70
    ne igra skoro ništa, u zadnjoj tekmi padne preko lopte pet puta, potegne tri litre šampanjca u jednom gucu, pali baklje i skače kao da mu je krv plava — Paggini

    Sve ovo mogu i ja.

    Za 50.000 eura neto godišnje eto me pješke u Maksimirsku 128
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Mali, 7 godina, nedavno za rođendan dobio dres Reala. Danas ga nosio jedno 2 sata, isprljao ga, umastio, ni na šta ne liči.
    Govorim mu ja: "pa vidi ti dresa na što liči, kako si ga uspio tako uflekat?!".
    Kaže on: "pa kad je bijel, znaš da sam ja dinamovac i ne volim bijelu boju."

    Ljubi ga ćaća!
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    jug jučer uz igrače na sjeveru priča dana — eol12

    Ostao ti je još zapad.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Ljudi, upravo sam se probudio. Nalazim se u nekom kanalu, jarku, nemam pojma šta je ovo. Osjetim kako ležim na travi, a nekih metar, do maksimalno metar i pol, s obje strane je izlaz. Povremeno osjetim kako netko prođe, ali me očito ti prolaznici ne vide. Nemam snage za ustati, a kamo li za pokušat se izvući odavde. Udobno mi je, tu nemam zamjerke. Uz mene je telefon, novčanik je u džepu, upravo provjerio, svi novci i dokumenti su tu. Može li mi netko objasniti što se događa?

    Pozdrav
  • 1.HNL - 36. kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 23.05.2026. - 18.45h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪GOAT
    nemoj misliti na torticu. Nemoj misliti na torticu.
  • 1.HNL - 36. kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 23.05.2026. - 18.45h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪fakin
    kreću šta, pit? Ja s pivom krećem od 7:00.

    ↪Ivdzo11

    0060b1d9a8fd81a69b2cb304a0e2410c.jpg
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Ajd ž!
    20260522-212352.avif
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    ↪rioda

    Recimo, "Dinamo je omogućio nazočnost, sudjelovanje..." bi stilski bilo puno prihvatljivije i u duhu hrvatskog jezika, u odnosu na "dakanje" i "prisustvovanje"
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    ↪Jurki

    "omogućio da prisustvuju"

    Moglo je to malo i pismenije...
  • Zona Dinamo Predictor || Dinamo - Lokomotiva (HNL 2025/2026, 36. kolo)
    Dinamo - Lokomotiva 7:0, Beljo
  • Transferi - rasprave
    ↪Droljo
    daleko mu svaki dan vozarit iz Rija za Zagreb i nazad.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    ↪Klenx
    :clap: znači, naježio sam se čitajući.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Da se mene pita, a ne pita, mogao je slobodno snimiti glasovnu poruku i objaviti je na radio postaji.

    Pravit spektakl i događaj za jebeni spisak, koji čak i nije konačni, dok nam sport i državu općenito potkradaju i uzimaju milijune kojekakvi tajnici, predsjednici, savjetnici, dok USKOK ima posla u svakom nacionalnom savezu, dok predsjednik HOO-a daje ostavku...

    Ma na salvetu napiši koga si pozvao i doviđenja.
  • Preimenovanja stadiona u Ulici Silvija Strahimira Kranjčevića
    Ili samo "stadion"
Home » prefontaine
More Comments

prefontaine

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo