• Shop & Web Shop
    Je li se vi zajebavate s pitanjem što je u mystery boxu ili ja ne shvaćam tu neku foru?
  • 1.HNL 2026./2027.
    Ali ovako javno napisati "slobodni su potražiti nove prilike u drugim sredinama", poprilično neprofesionalno.
  • Trener - Mario Kovačević
    Sve mi kaže u oči što trebam i što mogu bolje, što on misli da bismo trebali popraviti,Crusades

    Pa dobro, ovo se može tumačiti kako tko hoće.

    Evo, možda mu je došao i rekao: "Mario, mislim da bi trebao držati Belju cijelu utakmicu, a ne ga vadit svaku jebenu utakmicu u 58.minuti, ipak sam istresao puste milijune na njega. Isto tako mislim da sam se s Ljubičićem zajeb'o, njega ću gledat riješiti čim prije, a ti lagano divljaka Stojkovića afirmiraj kao glavnog igrača. Jasno?!"
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Živili!
    20260527-115816.avif

    Evo ga @Droljo još jedan koji toči preko baždara
  • Transferi - rasprave
    a jesi lud, kakve ideje tebi padaju na pamet :lol:
  • Shop & Web Shop

    Evo, ovo je moj klub. Ovo je moj dinamo! Ovo je članski dinamo!

    Kada na forumu, moćnom, organiziranom, uređenom, ali opet, samo na forumu, kojemu svatko ima pristup, ljudi raspravljaju, bacaju ideje, daju prijedloge, želje, iznose kritike, a netko iz kluba ne samo da to čita, nego aktivno sudjeluje i sve to uzima u obzir za buduće klupske projekte.

    Bravo Zona, bravo dinamo!
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo

    Danas sam nabasao na neki članak u kojem stoji da je Hajduk ove godine po nekoliko statističkih parametara najbolji u ligi, a to su posjed lopte, stvorene velike prilike te dodiri u protivničkom šesnaestercu. Također, Hajduk je ove sezone najviše puta pogodio i okvir gola.

    A na ovome prikazu stoji piše "Chance creation" Dinamo 1./10.

    Gdje se može provjeriti ovo?
  • Ulaznice - aktualno
    skuzil sam da mi real nije evidentiraoThor

    Misliš Celta
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    To ih je, u naletu bijesa, pobacao @fakin
  • Shop & Web Shop

    Šta je sve ova druga sa mnom prošla... Između ostalog, bila je i na jednoj pravoj tovarskoj svadbi, iz nje došla živa i zdrava...
    IMG-20160817-132713.jpg
  • DINAMO PREDICTOR - Općenito

    Zadnjih par kola sam prop'o k'o Hadjuk
  • Dion Drena Beljo #9
    Kae ovo frende?!
    Dedina košulja, Dedin sako, Babine hlače
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    da, tema jeFantom

    Već vidim natpise "Dinamo je promijenio grb. Vidite li razliku?"
    A ja je vidim. Meni je ogromna!
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    vratio si mi nadu u grb s originalnim malim "d".
  • Prijedlozi - Kritike - Pohvale
    drugi vide slike, ali ja nejedan u nizu

    Ne znam zašto, ali imam osjećaj da je do tebe